Головна
Україна
11:48, 12 Червня
Информатор UA

Интро

Серед постраждалих – 12-річна дитина. Про наслідки ракетного удару розповів голова Тернопільської ОДА Володимир Труш, а також – спікер брифінгу Ради оборони Тернопільщини – передає Інформатор. Увечері 11 червня росіяни випустили нову ракету по території України. Цього разу вони поцілили в Чортківщину, що в Тернопільській області. На жаль, без постраждалих не обійшлося, проте вони всі вижили.  Володимир Труш зазначив, що смертельних наслідків влучання ракети не мало. Проте, зафіксовано чимало поранених. Усю ніч надавалася допомога постраждалим. Продовжується робота над ліквідацією руйнувань та фіксацією пошкодженого майна місцевих жителів.  Під час брифінгу стало відомо більше про постраждалих. Всього зафіксовано 22 поранених. Серед них – 12-річна дитина, якій наклали декілька швів, а також семеро жінок. Рашистам усе одно, хто постраждає від так званого «руського миру».  Повідомляється, що стан усіх постраждалих – задовільний. Деякі з них поки залишаються в лікарнях. На щастя, обійшлося без критичних поранень. Більшість з постраждалих – це жителі будинків, що знаходяться неподалік від місця влучання ракет.Голова ОДА зазначив, що одна із ракет влучила в газову трубу. Через це довелося оперативно відключити газопостачання в місті. Варто знову наголосити, що удари з боку росіян свідомо наносяться по цивільній інфраструктурі.  Нагадаємо, що в Україні через обстріли окупантів загинули 287 дітей, ще 508 — поранені. Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.

росія запустила ракети по Тернопільщині: постраждали більше 20 людей

Читать на русском

Рашистська федерація продовжує свою війну проти цивільного населення України

Читать на русском
росія запустила ракети по Тернопільщині: постраждали більше 20 людей

Рашистська федерація продовжує свою війну проти цивільного населення України

Серед постраждалих – 12-річна дитина.

Про наслідки ракетного удару розповів голова Тернопільської ОДА Володимир Труш, а також – спікер брифінгу Ради оборони Тернопільщини – передає Інформатор.

Увечері 11 червня росіяни випустили нову ракету по території України. Цього разу вони поцілили в Чортківщину, що в Тернопільській області. На жаль, без постраждалих не обійшлося, проте вони всі вижили. 

Володимир Труш зазначив, що смертельних наслідків влучання ракети не мало. Проте, зафіксовано чимало поранених. Усю ніч надавалася допомога постраждалим. Продовжується робота над ліквідацією руйнувань та фіксацією пошкодженого майна місцевих жителів. 

Під час брифінгу стало відомо більше про постраждалих. Всього зафіксовано 22 поранених. Серед них – 12-річна дитина, якій наклали декілька швів, а також семеро жінок. Рашистам усе одно, хто постраждає від так званого «руського миру». 

Повідомляється, що стан усіх постраждалих – задовільний. Деякі з них поки залишаються в лікарнях. На щастя, обійшлося без критичних поранень. Більшість з постраждалих – це жителі будинків, що знаходяться неподалік від місця влучання ракет.
Голова ОДА зазначив, що одна із ракет влучила в газову трубу. Через це довелося оперативно відключити газопостачання в місті. Варто знову наголосити, що удари з боку росіян свідомо наносяться по цивільній інфраструктурі. 

Нагадаємо, що в Україні через обстріли окупантів загинули 287 дітей, ще 508 — поранені.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.

ФОТОРЕПОРТАЖІ

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.