Головна
Україна
09:12, 12 Червня
Информатор UA

Интро

В Україні через обстріли окупантів постраждали 795 дітей. З них загинули 287 дітей, 508 — поранені. Про це повідомляє Інформатор із посиланням на пресслужбу Офісу генерального прокурора. Найбільше постраждалих дітей у Донецькій області – 217; Київській – 116; Харківській – 149; Чернігівській – 68; Херсонській – 52; Луганській – 53; Миколаївській – 48; Запорізькій – 30; Сумський – 17; Житомирській – 15; Києві – 16. Так, стало відомо про поранення внаслідок обстрілів ще 16 дітей в Харківській області. Зокрема, 3 червня через обстріл окупантами Балаклеї отримала поранення 11-річна дівчинка. Внаслідок обстрілу Харкова 30 травня з мінно-вибуховими пораненнями до лікувального закладу доставлено 16-річного хлопця. Також, стало відомо, що внаслідок обстрілу автомобіля на початку військової агресії в Харкові отримав поранення 17-річний хлопець. Через щоденні бомбардування та обстріли українських міст та сіл окупанти пошкодили 1 971 навчальних закладів, 194 з них повністю зруйновано. Ці дані не є остаточними, оскільки триває робота з їх встановлення у місцях ведення активних бойових дій, на тимчасово окупованих та звільнених територіях. Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.

В Україні через обстріли окупантів загинули 287 дітей, ще 508 — поранені

Читать на русском

Ці цифри не є остаточними

Читать на русском
В Україні через обстріли окупантів загинули 287 дітей, ще 508 — поранені

Ці цифри не є остаточними

В Україні через обстріли окупантів постраждали 795 дітей. З них загинули 287 дітей, 508 — поранені.

Про це повідомляє Інформатор із посиланням на пресслужбу Офісу генерального прокурора.

Найбільше постраждалих дітей у

 • Донецькій області – 217;
 • Київській – 116;
 • Харківській – 149;
 • Чернігівській – 68;
 • Херсонській – 52;
 • Луганській – 53;
 • Миколаївській – 48;
 • Запорізькій – 30;
 • Сумський – 17;
 • Житомирській – 15;
 • Києві – 16.

Так, стало відомо про поранення внаслідок обстрілів ще 16 дітей в Харківській області.

Зокрема, 3 червня через обстріл окупантами Балаклеї отримала поранення 11-річна дівчинка. Внаслідок обстрілу Харкова 30 травня з мінно-вибуховими пораненнями до лікувального закладу доставлено 16-річного хлопця. Також, стало відомо, що внаслідок обстрілу автомобіля на початку військової агресії в Харкові отримав поранення 17-річний хлопець.

Через щоденні бомбардування та обстріли українських міст та сіл окупанти пошкодили 1 971 навчальних закладів, 194 з них повністю зруйновано.

Ці дані не є остаточними, оскільки триває робота з їх встановлення у місцях ведення активних бойових дій, на тимчасово окупованих та звільнених територіях.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.

ФОТОРЕПОРТАЖІ

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.