Збірні Марокко та Португалії склали останню чвертьфінальну пару: підсумки матчів 6 грудня на Чемпіонаті світу-2022

Збірна Марокко вперше в історії пробилась у чвертьфінал

Голкіпер збірної Марокко (Фото: fifa.com)

На чемпіонаті світу 6 грудня пройшли два матчі 1/8 фіналу. Збірна Марокко у серії післяматчевих пенальті перемогла Іспанію. Збірна Португалії не залишила шансів збірній Швейцарії.

У вівторок, 6 грудня на ЧС-2022 в Катарі пройшли два поєдинки 1/8 фіналу. За їх результатами визначилась остання пара чвертьфіналу.

Марокко – Іспанія

Збірна Іспанії володіла ігровою і територіальною перевагою. Втім ніякого зиску іспанці з цього не мали. Основний і додатковий час поєдинку завершився унічию 0:0. А у серії пенальті перемогла збірна Марокко. Іспанці не реалізували жодної з трьох спроб. Сарабія пробив у штангу, а з ударами Солера та Бускетса блискуче впорався голкіпер збірної Марокко Буну.

• Марокко — Іспанія 0:0 (3:0 по пенальті).

Португалія – Швейцарія

Пару Португалія Швейцарія вважали найрівнішою на стадії 1/8 фіналу. Втім Португалія здобула дуже переконливу перемогу. Героєм матчу можна сміливо назвати нападника збірної Португалії Гонсалу Рамуша. На рахунку гравця три забиті м’ячі і результативна передача.

• Португалія — Швейцарія 6:1 (Рамуш, 17, 51, 67, Пепе, 33, Геррейру, 55, Леау, 90+2 – Аканджі, 58).

Сітка плей-оф

У матчі 1/4 фіналу збірна Португалії зіграє зі збірною Марокко. Поєдинок відбудеться 10 грудня.

Турнірна сітка ЧС-2022

Раніше Інформатор розповідав  про перебіг поєдинків 1/8 фіналу ЧС-2022. Також ми повідомляли про головні події ЧС-2022, які сталися 5 грудня.