Чемпіонат світу-2022: Португалія розбила збірну Швейцарії

Нападник збірної Португалії Гонсалу Рамуш став автором хет-трику

Португалія – Швейцарія (Фото: fifa.com)

На ЧС-2022 у Катарі завершились  матчі 1/8 фіналу. Останню путівку у чвертьфінал розіграли дві європейські збірні. Збірна Португалії зіграла зі збірною Швейцарії.

У вівторок, 6 грудня, на ЧС-2022 пройшов заключний поєдинок 1/8 фіналу. У двобої за вихід у 1/4 фіналу зійшлись збірні Португалії та Швейцарії.

Португалія: Кошта, Далот, Діаш, Пепе, Геррейру, Б. Сілва, Карвалью, Отавіо, Фернандеш, Рамуш, Феліш.

Запасні: Патрісіу, Са, Канселу, Пальїнья, Андре Сілва, Невеш, Леау, Вітінья, Маріу, Орта, Нунеш, Роналду, Антоніу Сілва.

Швейцарія: Зоммер, Фернандес, Аканджі, Шер, Родрігес, Фройлер, Джака, Шакірі, Соу, Варгас, Емболо.

Запасні: Омлін, Кобель, Закарія, Сеферович, Штеффен, Ебішер, Фасснахт, Кемерт, Окафор, Фрай, Рідер, Яшарі.

Перебіг матчу

Стартові хвилини поєдинку пройшли у рівній боротьбі. Команди по черзі володіли м’ячем і намагались налагодити атакувальну гру. Моментів майже не було, і тут спрацювала гармата Рамуша. Португалець з гострого кута вгатив м’яч у ліву дев’ятку. Швейцарія свій перший момент створила на 30-й хвилині. Удар Шакірі зі штрафного у правий нижній кут Кошта перевів на кутовий. На 33-й хвилині Португалія закріпила успіх. Пепе головою перевів у ворота Швейцарії подачу кутового з правого флангу. Через десять хвилин Рамуш міг забивати ще раз, але з близької дистанції не пробив  Зоммера.

Те, що не вдалося Рамушу у кінці першого тайму, нападник збірної Португалії зробив на початку другого. На 51-й хвилині Рамуш ударом у ближній кут замкнув простріл з правого флангу. Через 4 хвилини рахунок у матчі став 4:0. Геррейру зліва увійшов у штрафний майданчик і невідпорно пробив під поперечину. На 58-й хвилині Швейцарія один м’яч відіграла. Аканджі після подачі кутового з правого флангу пробив у вільний лівий кут. Втім на цьому забиті м’ячі не закінчилися. На 67-й хвилині Рамуш обіграв Зоммера і оформив хет-трик. Роналду вийшов на поле на 73-й хвилині замінивши саме Рамуша. Роналду намагався поцілити у ворота зі штрафного, але влучив у стінку.  А на другій компенсованій хвилині Леао поставив ефуктну крапку.

• Португалія — Швейцарія 6:1 (Рамуш, 17, 51, 67, Пепе, 33, Геррейру, 55, Леау, 90+2 – Аканджі, 58).

Турнірна сітка

У матчі 1/4 фіналу збірна Португалії зіграє зі збірною Марокко. Поєдинок відбудуться 10 грудня.

Раніше Інформатор розповідав  про перебіг поєдинку Марокко - Іспанія. Також ми повідомляли про головні події ЧС-2022, які сталися 5 грудня.