Збірна України зіграла із Францією у поєдинку відбору до Євро-2022

Матч пройшов у французькому Гаврі.

Жіноча збірна України з гандболу проводить матчі відбірного турніру до чемпіонату Європи. За дві путівки на Євро-2022 українки ведуть боротьбу зі збірними Франції, Хорватії та Чехії.

Про перебіг подій у матчі відбіркового турніру до чемпіонату Європи повідомляє Інформатор з посиланням на ФГУ.

У суботу, 23 квітня, жіноча збірна України з гандболу провела поєдинок відбірного турніру до Євро-2022. Суперницями українок стала одна із найсильніших команд світу збірна Франції.

Склад збірної України:

Воротарі – Вікторія Салтанюк («Галичанка»), Юдіт Балог («Сомбахтей», Угорщина), Марія Гладун («Фюхсе Берлін», Німеччина);

Польові гравці – Мар'яна Маркевич, Анастасія Мелекєсцева, Тетяна Поляк, Діана Дмитришин, Марина Коновалова, Ірина Прокопяк (усі – «Галичанка»), Наталія Стрюкова («Глорія», Румунія), Лілія Горильська («Сомбахтей», Угорщина), Євгенія , Ірина Глібко (обидві – «Вилча», Румунія), Ірина Стельмах («Подравка», Хорватія), Олена Шупик («Кобежіце», Польща), Леся Смолінг («Ярослав», Польща).

Українки відкрили рахунок у матчі та невдовзі повели 3:1. На 9-й хвилині збірна Франції зрівняла рахунок. Українки знову вийшли вперед уже у наступній своїй атаці. Загалом, на майданчику точилася рівна боротьба, що красномовно показували цифри на табло. На середину першого тайму команди закинули у ворота один одного по п'ять м'ячів. На 19-й хвилині француженки вперше у матчі захопили лідерство у рахунку. Українки часто промахувалися з вигідних позицій і французькі гандболістки збільшили перевагу до чотирьох м'ячів. Завершилася перша половина матчу при рахунку 9:6 на користь господарок майданчика.

На четвертій хвилині другого тайму перевага збірної Франції становила вже +6. Українки стали атакувати, замінивши воротаря на сьомого польового гравця. Проте на кожен гол українок француженки відповідали своєю результативною атакою. Розрив у рахунку продовжував зростати. За 12 хвилин до кінця поєдинку команди розділяло вже дев'ять м'ячів. Українки продовжували битися. Але на рівних боротися з однією з найсильніших жіночих гандбольних збірних світу протягом усього матчу українській команді не вдалося.

• Франція - Україна 27:18 (9:6).

Турнирная таблица
Турнірна таблиця

Раніше Інформатор повідомляв про події у матчі відбіркового турніру до чемпіонату Європи з гандболу серед жіночих команд. Україна – Хорватія.