Збірна України з боротьби стала другою у медальному заліку молодіжного чемпіонату Європи

Українці здобули 15 медалей

Збірна України
Збірна України на молодіжному ЧЄ-2023.

В Бухаресті пройшов молодіжний ЧЄ-2023 з боротьби. У загальнокомандному медальному заліку українські спортсмени зайняли друге місце. У скарбничці збірної України 15 медалей, 5 з яких золоті.

Завершилась змагальна програма молодіжного чемпіонату Європи з боротьби. Змагання приймала столиця Румунії місто Бухарест. У ході турніру збірна України здобула 15 нагород (5 золотих, 5 срібних та 5 бронзових).

Найбільше медалей, а саме сім, у скарбничку збірної України принесли дівчата. Чемпіонками Європи стали Анастасія Алпєєва, Ірина Бондар та Соломія Винник. Срібні нагороди здобули Ірина Заблоцька, Лілія Маланчук і Олександра Хоменець, а Марія Винник виборола бронзу.

У греко-римьскій боротьбі українці здобули 5 медалей. Михайло Вишневецький (130 кг) став чемпіоном, Ірфан Мірзоєв (72 кг) здобув срібну медаль, бронзові нагороди у Едуарда Стрільчука (55 кг), Владислава Кузка (60 кг) та Микити Політаєва (77 кг).

Ще три нагороди здобули представники вільної боротьби. Андрій Джелеп (61 кг) – чемпіон Європи, у Володимира Кочанова (125 кг) срібна медаль, а у Микити Гончарова – бронзова.

Такий результат дозволив збірній України посісти друге місце у загальнокомандному медальному заліку. Українці поступились лише збірній Азербайджану, у якої 6 золотих медалей. Замкнула топ-3 збірна Франції.

Топ-10 медального заліку молодіжного ЧЄ

Раніше Інформатор розповідав  про перебіг фінального поєдинку чемпіонату Європи з футзалу між збірними України та Іспанії. Також ми повідомляли про результати матчів вісімнадцятого туру УПЛ.