Збірна України в матчі відбору на чемпіонат Європи-2021 обіграла Фінляндію

Українські баскетболістки, програвши першу чверть, зуміли здобути важливу перемогу.

Про перебіг подій у відбірковому матчі повідомляє Інформатор,з посиланням на ФБУ .

У четвер, 12 листопада, відбувся відбірковий матч чемпіонату Європи - 2021 між жіночими баскетбольними збірними України та Фінляндії. Цей поєдинок проходив в Португалії, в зв'язку з рішенням ФІБА проводити спарені тури на майданчику однієї з команд-учасниць відбірної групи через загрозу поширення коронавірусу.

Матч з Фінляндією став третім для збірної України у відбірковому циклі. Попередні дві зустрічі відбулися в листопаді минулого року. Збірна України програла Бельгії 66:83, обіграла Португалію 72:60, та займала третю сходинку турнірній таблиці. Фінська збірна обидва свої матчі програла і замикала групу G.

На старті поєдинку збірна Фінляндії повела спершу 4: 0, а потім і 7: 2. На 6-й хвилині Науменко закинула дальній і зрівняла рахунок 9: 9. За дві з половиною хвилини до кінця чверті перевага фінської команди зросла до 5 очок. В результаті стартову десятихвилинку Україна програла 22:25.

На першій хвилині другої чверті українки відіграли відставання в рахунку і вийшли вперед 26:25. За чотири хвилини до кінця першої половини матчу вже українська збірна вела + 5. Наприкінці чверті Горобець закинула триочковий, і на перерву команди пішли за рахунку 50:39 на користь збірної України.

Початок третьої чверті залишилося за українками. Нашим баскетболісткам вдався ривок 10: 0, і загальна перевага зросла до 21 очка. Але потім фінські баскетболістки змогли трохи підібратися до українок. І все ж перед заключною чвертю Україна вела + 14.

Перші очки в четвертій чверті команди набрали лише під кінець третьої хвилини - Ягупова закинула з-під щита. В цілому вся чверть виявилася мало результативною, однак видобутої раніше переваги вистачило збірній України для підсумкового успіху.

• Україна - Фінляндія 84:66 (22:25 28:14, 20:17, 14:10);

Наступний поєдинок відбіркового циклу збірна України проведе 14 листопада. Суперницями нашої команди стане збірна Бельгії. Інформатор буде стежити за ходом поєдинку і розповість вам про результат протистояння.

Раніше ми повідомляли про контрольний поєдинок Польща - Україна,а також про матчі Української хокейної ліги і баскетбольної Суперліги .