Збірна України у матчі кваліфікації до чемпіонату світу перемогла збірну Нідерландів

Україна закінчила відбір на світову першість на мажорній ноті

Атака збірної України (Фото: fiba.basketball)

Чоловічі баскетбольні збірні завершують боротьбу у кваліфікації до фінальної частини чемпіонату світу. У заключному поєдинку групи L збірна України зіграла зі збірною Нідерландів. Українці перемогли, але на чемпіонат світу не кваліфікувались.

У неділю, 26 лютого, чоловіча збірна України з баскетболу провела свій заключний матч у відбірковому турнірі до чемпіонату світу. Суперником української команди стала збірна Нідерландів. Обидві команди ще перед матчем втратили шанси на вихід із групи.

Перебіг матчу

Рахунок у зустрічі відкрила збірна Нідерландів. Близнюк зрівняв, а у наступній атаці вивів вперед українську команду. У середині стартової чверті українці вели +5. Нідерланди провели декілька вдалих атак і повели в рахунку. Втім першу чверть все одно виграла збірна України.

Команди йшли досить щільно. Українцям певний час не вдавалось відірватись від суперника. На 5-й хвилині другої чверті збірна України знову повела +5. Збірна Нідерландів продовжувала чинити опір і справно набирала очки. На перерву команди пішли за рахунку 34:31 на користь збірної України.

За першу половину третьої чверті збірна України збільшила перевагу до чотирнадцяти очок. Супротив суперника вже не був таким запеклим, як у першій половині матчу. Четверту чверть команди розпочали при +18 для української збірної. Відіграти таку різницю дуже складно. Збірна Нідерландів старалась і по ходу матчу трохи скоротила відставання, але дива не зробила. Україна здобула перемогу, яка вже не мала турнірного значення.

• Україна — Нідерланди  72:56 (18:17; 16:14; 23:8; 15:17).

Путівки на чемпіонат світу отримають по три збірні з кожної групи. Нажаль, збірна України не змогла увійти до чільної трійки.

Раніше Інформатор розповідав про перемогу Ярослава Амосова над Логаном Сторлі. Також ми повідомляли про результати жеребкування 1/8 фіналу Ліги Європи та Ліги конференцій.