Збірна України U-20 здобула вольову перемогу над збірною Естонії

Українці виграли третій поєдинок поспіль

Збірна України U-20 (Фото: ФХУ)

На молодіжному чемпіонаті світу з хокею пройшов третій ігровий день. Збірна України U-20, яка лідирувала у турнірній таблиці, зустрічалась з молодіжною збірною Естонії. Українці поступались, але змогли переломити хід зустрічі.

У середу, 14 грудня, молодіжна збірна України з хокею провела свій третій поєдинок на чемпіонаті світу у Дивізіоні 1В. Суперником українців стали однолітки із Естонії.

Перебіг поєдинку

Не дивлячись на те, що збірна Естонії посідала останнє місце, матч для збірної України склався непросто. Наприкінці першого періоду Ковальчук вивів Україну вперед, проте вже на початку другої третини матчу Бурков рахунок зрівняв. На 31-й хвилині матчу Естонці повели в рахунку. Українці відігрались за три з половиною хвилині до кінця основного часу матчу. А за 32 секунди до фінальної сирени Царьковський реалізував чисельну більшість і приніс збірній України третю перемогу на чемпіонаті світу.

• Україна U-20 — Естонія U-20 3:2 (1:0; 0:2; 2:0).

Шайби: 18:15 Ковальчук (Красножон, Сушков) – 1:0, 23:23 Бурков – 1:1, 30:24 Туровський (Каспар) – 1:2, 56:27 Дахновський (Сібілевич – більш) – 2:2, 59:27 Царьковський (більш) - 3:2.

На чемпіонаті світу у Дивізіоні 1В відбулись ще два поєдинки. Збірна Італії переграла збірну Південної Кореї. Збірна Японії перемогла збірну Польщі.

• Південна Корея U-20 — Італія U-20 4:6 (1:0; 1:3; 2:3);
  • Японія U-20 — Польща U-20 7:3 (1:1; 3:1; 3:1).

Після трьох матчів збірна України продовжує лідирувати. Переможець турніру отримає підвищення у класі. Остання команда турнірної таблиці наступний чемпіонат світу зіграє у Дивізіоні 2А.

Раніше Інформатор розповідав  про перебіг поєдинків 1/2 фіналу ЧС-2022 з футболу. Також ми повідомляли про перемогу жіночої збірної України з боротьби на командному Кубку світу.