Збірна України U-20 перемогла молодіжну збірну Польщі

Українці здобули другу перемогу поспіль

Україна U-20 — Польща U-20 (Фото: ФХУ)

На молодіжному чемпіонаті світу з хокею пройшов другий ігровий день. Збірна України U-20, яка напередодні захопила лідерство, зустрічалась з молодіжною збірною Польщі. Українці заробили багато хвилин штрафу, але змогли здолати суперника.

У понеділок, 12 грудня, молодіжна збірна України з хокею провела свій другий поєдинок на чемпіонаті світу у Дивізіоні 1В. Суперником українців стали однолітки із Польщі.

Польща U-20: Клімовскій; Вробел – Кас.Маціяш, Шафер – Курніцкій, Вілк – Ходор, Степіен; Кш.Маціяш – Стербенц – Слючарчик, Чепелевський – Громадзкій – М.Кусак, Вибірал – Мацковскій – П.Кусак, Менц – Карасінскій – Сенкевич, Вавржкевич.

Україна U-20: Сердюк (Арцатбанов, 34:06); Атаманчук – Дахновський, Трошкін – Волков, Шамардін – Сушков, Портной – Кісельов; Коржилецький – Белік – Трахт, Грабовецький – Царьковський – Панасенко, Ковальчук – Дубський – Сидоренко, Красножон – Садовіков – Сібілевич, Ковальчук.

Перебіг поєдинку

Українці відкрили рахунок вже на другій хвилині матчу. Поляки заробили вилучення і Сібілевич реалізував більшість. А через 25 секунд Садовіков відправив у ворота збірної Польщі другу шайбу. Українці часто порушували правила. Польща цим скористалась і у середині другого періоду зрівняла рахунок, двічі закинувши у більшості. Тренерський штаб збірної України прийняв рішення замінити голкіпера і не помилився - Арцатбанов шайб не пропускав.

Українці продовжували збирати штрафи, але на цей раз закинули у меншості. Шайба Садовікова надала збірній України впевненості. У третьому періоді Коржилецький та  Атаманчук остаточно оформили перемогу збірної України.

• Польща U-20 — Україна U-20 2:5 (0:2; 2:1; 0:2).

Шайби: 0:1 – Сібілевич (Дубський, Коржилецький, – більш.), 1:54. 0:2 – Садовіков (Шамардін), 2:19. 1:2 – М.Кусак (П.Кусак, – більш.), 29:07. 2:2 – Кас.Маціяш (Стербенц, – більш.), 33:45. 2:3 – Садовіков (Панасенко, – менш.), 39:51. 2:4 – Коржилецький (Дахновський), 45:03. 2:5 – Атаманчук, 48:35.

На чемпіонаті світу у Дивізіоні 1В відбулись ще два поєдинки. Збірна Південної Кореї здолала збірну Естонії. Збірна Італії у овертаймі вирвала перемогу у матчі з Японією.

• Естонія U-20 — Південна Корея U-20 1:2 (1:0; 0:2; 0:0);
  • Японія U-20 — Італія U-20 2:3 (1:1; 1:0; 0:1; 0:1).

Після двох матчів збірна України продовжує лідирувати. Переможець турніру отримає підвищення у класі. Остання команда турнірної таблиці наступний чемпіонат світу зіграє у Дивізіоні 2А.

Раніше Інформатор розповідав  про перебіг поєдинків 1/4 фіналу ЧС-2022 з футболу. Також ми повідомляли про перемогу жіночої збірної України з боротьби на командному Кубку світу.