Збірна України розгромила Сербію у першому матчі чемпіонату світу у дивізіоні I B

Чемпіонат світу у дивізіоні I B проходить у Польщі з 26 квітня до 1 травня.

Переможець турніру у дивізіоні I B підвищиться у класі та перейде до дивізіону I А. Збірна України змагається зі збірними Польщі, Японії, Естонії та Сербії.

Про перебіг матчу повідомляє Інформатор.

У середу, 27 квітня, збірна України з хокею провела свій дебютний поєдинок на чемпіонаті світу у дивізіоні І B. Суперником українців стала збірна Сербії. Серби стартували на турнірі 26 квітня матчем зі збірною Японії, в якому поступилися з рахунком 0:8

Склад збірної України:

Воротарі – Сергій Писаренко («Дніпро»), Дмитро Кубрицький («Сокіл»);

Захисники – Всеволод Толстушко, Денис Матусевич (обидва – «Кременчук»), Ігор Мережко (без клубу), Іван Литвинов («Стадіон Врхлабі», Чехія), Артем Гребеник («Білий Барс»), Філіп Пангелов-Юлдашев, Віталій Андрійків ( обидва – «Донбас»);

Нападники – Андрій Міхнов, Дмитро Німенко, Роман Благий, Євген Фадєєв, Михайло Симчук (усі – «Сокіл»), Віталій Лялька («Пряшов», Словаччина), Михайло Чиканцев («Калікс», Швеція), Олексій Ворона («Кременчук») ), Денис Бородай («Білий Барс»), Ілля Коренчук («Альтаїр»), Олександр Пересунько, Фелікс Морозов (усі – «Донбас»), Вадим Мазур («Маріуполь»).

У поєдинку зі збірною Сербії захищати ворота збірної України тренерський штаб довірив представнику "Сокола" Дмитру Кубрицькому. Вже на першій хвилині серби залишилися у меншості, за що поплатилися через тридцять секунд. Пересунько отримав передачу на п'ятачку та відправив шайбу у правий кут. Незабаром українці знову отримали чисельну перевагу, але цього разу реалізувати більшість не змогли, хоч і завдали кількох небезпечних кидків. На 11-й хвилині Пересунько став автором дубля, холоднокровно перегравши голкіпера збірної Сербії. Серби час від часу заходили до зони збірної України, але до кінця першого періоду Кубрицького особливо не турбували.

Перші хвилини другого періоду пройшли зі значною перевагою збірної України. Як результат – на 24-й хвилині Мазур зробив рахунок 3:0, підставивши ключку під кидок Матусевича від синьої лінії. Четверту шайбу на 29-й хвилині закинув Вадим Мазур, реалізувавши більшість за сім секунд до виходу оштрафованого гравця збірної Сербії. За 5 хвилин Німенко з рикошетом від ключки захисника відправив у ворота збірної Сербії п'яту шайбу.

Збірна України не стала зменшувати темпу і стартові хвилини третього періоду провела в зоні суперника. Дещо збив атакуючий порив команди Пересунько, заробивши вилучення. Потім дві хвилини штрафу отримав Гребенік. І ось тут Морозов втік у контратаку і реалізував вихід віч-на-віч. На 51-й хвилині закинутою шайбою відзначився Віталій Лялька, який до цього втратив низку чудових моментів. Українці не реалізували ще кілька можливостей збільшити рахунок, а потім пропустили дві гострі контратаки поспіль, і лише впевнена гра Кубрицького дозволила команді завершити поєдинок без пропущених шайб.

• Україна – Сербія 7:0 (2:0; 3:0; 2:0).

Свій наступний поєдинок збірна України зіграє 28 квітня. Суперником українських хокеїстів стане господар відбіркового турніру збірна Польщі, яка у своєму першому матчі обіграла Естонію з рахунком 3:0. Інформатор стежитиме за перебігом поєдинку і розповість вам про результати протистояння.

Раніше Інформатор повідомляв про перебіг півфінального матчу розіграшу Ліги чемпіонів. «Манчестер Сіті» - «Реал», а також про перемозі юніорської збірної України з хокею над однолітками з Італії