Збірна України обіграла Грузію в останньому матчі відбору на чемпіонат Європи 2021

Українські волейболістки фінішували на другому місці у відбірній групі В.

Збірна України розібралася зі збірною Грузії, здобувши перемогу у трьох сетах. Українська команда успішно пройшла кваліфікацію і в серпні починає боротьбу на чемпіонаті Європи.

Про хід матчів відбору до чемпіонату Європи з волейболу повідомляє Інформатор з посиланням на CEV .

У неділю, 16 травня, українська жіноча волейбольна збірна провела заключний матч відбіркового турніру до чемпіонату Європи. У суботу, 15 травня, збірна України обіграла збірну Португалії і забезпечила собі путівку на європейську першість. Сьогоднішній матч зі збірною Грузії вже не мав для збірної України турнірного значення, проте цей поєдинок можна розглядати як етап підготовки до чемпіонату Європи.

Українки вважалися фаворитками протистояння і зі старту поєдинку стали підтверджувати свій статус, заробивши 6 очок поспіль. Збірна України продовжувала справно набирати очки, лише зрідка дозволяючи суперницям заробити бал. Всього в першому сеті грузинські волейболістки набрали 6 очок, а сама партія тривала 15 хвилин.

У другому сеті грузинки налаштувалися на боротьбу і повели 4: 0. Грузія продовжувала лідирувати, і за рахунку 3: 8 тренер збірної України взяв тайм-аут. Пауза не допомогла українській команді. Грузія заробила ще два бали і не збиралася поступатися. Тільки після другого тайм-ауту збірна України стала набирати очки. Українки швидко зрівняли рахунок і вийшли вперед, заробивши 10 очок поспіль. Грузинки продовжували боротися за кожен розіграш, але у вирішальні моменти позначився клас української команди. Українки, хоч і не без проблем, завершили другу партію перемогою 25:19.

Початок третього сету пройшов у рівній боротьбі. Тільки після 4: 4 українкам вдалося відірватися на 2 очки. Перевага українок продовжувала зростати і незабаром досягла десяти балів. Збірна України на класі виграла третій сет 25: 9 і на мажорній ноті завершила відбірковий турнір.

• Грузія - Україна 0: 3 (6:25, 19:25, 9:25).

Чемпіонат Європи за участю збірної України стартує в серпні 2021 року. Інформатор буде стежити за ходом поєдинків української команди і розповість вам про результати протистоянь.

Раніше Інформатор повідомляв, про перемогу «Динамо» у фіналі Кубку України, про результати поєдинків жіночої волейбольної збірної України і виході команди до фінальної частини чемпіонату Європи, а також про матчі серії плей-офф баскетбольної Суперліги.