Збірна США сенсаційно вилетіла з Кубку КОНКАКАФ від маленької країни

Американці у серії пенальті програли Панамі

США - Панама
Збірна США у півфіналі програла Панамі

На "Золотому кубку" Північної, Центральної Америки та Карибського басейну (КОНКАКАФ) відбулися півфінальні матчі. Всі очікували у фіналі принципового протистояння збірних США та Мексики. Мексиканці вболівальників не розчарували. А от збірна США у фінал не пробилась, поступившись Панамі.

Американці виступають на турнірі без своїх європейських зірок. Втім це не завадило команді зайняти перше місце у групі, а у чвертьфіналі у серії пенальті перемогти збірну Канади. Збірна Панами також виграла свою групу, випередивши Коста-Рику, Мартиніку та Сальвадор. У чвертьфіналі збірна Панами з рахунком 4:0 розгромила збірну Катару.

Півфінал США – Панама проходив у напруженій боротьбі. Основний час закінчився внічию 0:0. У додаткові тридцять хвилин команди обмінялись забитими м’ячами. На гол Андерсона американці відповіли влучним ударом Феррейри. А у серії пенальті влучнішими були гравці збірної Панами. Панама вийшла у фінал "Золотого кубка" вперше за десять років.

• США – Панама – 1:1 (по пенальті – 4:5);
    Голи: Феррейра, 105 – Андерсон, 99.

Другу путівку у фінал розіграли збірні Мексики та Ямайки. Мексиканці відкрили рахунок вже на другій хвилині, а на 30-й Чавес зробив рахунок 2:0. У компенсований час Альварадо остаточно добив збірну Ямайки.

• Ямайка – Мексика – 0:3;
    Голи: Мартін, 2, Чавес, 30, Альварадо, 90+3.

Фінал турніру між збірними Мексики та Панами відбудеться 17 липня. Початок матчу о 02:30 за київським часом.

Раніше Інформатор розповідав, що Шахтар отримає компенсацію за Манора Соломона. Також ми повідомляли результати матчів першого кваліфікаційного раунду Ліги чемпіонів 2023/24.