Бійки, кров, гомофобія та 13 карток. Футболісти США та Мексики вбивали один одного у матчі Ліги Націй

Команди заробили по два вилучення

США - Мексика
Матч США – Мексика вийшов ну дуже гарячим (Фото: Reuters/Getty Images)

Збірні США та Мексики влаштували справжній бій у півфіналі Ліги націй CONCACAF. Відзначились і вболівальники, змусивши арбітра зупиняти матч через гомофобні скандування. Зрештою збірна США довела свою силу на футбольному полі і перемогла 3:0, як повідомляє CNN.

В зоні CONCACAF проходить фінальний етап розіграшу Ліги націй. У другому півфіналі турніру вирували бурхливі пристрасті. Все почалось на 69-й хвилині, після того як Монтес (гравець збірної Мексики) вдарив Маккенні по ногах. Американець відповів і разом із своїм кривдником достроково залишив поле. На 86-й хвилині зчепилися Артеага та Дест і також отримали вилучення. Загалом арбітр видав гравцям обох команд 13 карток, чотири з яких червоні. Доєднались до безладу і вболівальники. На 90-й хвилині арбітр призупинив гру через гомофобні вигуки з трибун.

Після гри футбольна конфедерація Північної, Центральної Америки та Карибського басейну (CONCACAF) оприлюднила заяву, в якій говориться, що вона "рішуче засуджує дискримінаційні скандування деяких уболівальників" під час матчу.

Щодо самого поєдинку, то збірна США здобула впевнену перемогу і у фіналі Ліги націй CONCACAF американці зіграють зі збірною Канади, яка в іншому півфіналі з рахунком 2:0 перемогла збірну Панами.

Довідка Інформатора

Ліга націй CONCACAF проводиться за схемою, схожою з Лігою націй УЄФА. Збірні з Північної, Центральної Америки та Карибського басейну розділені на три Ліги. У Лізі А грають найсильніші, а у лізі С – найслабші. За результатами змагань проходить обмін між Лігами. У сезоні 2019-20 переможцем Ліга націй CONCACAF стала збірна США.

Нагадаємо, що Мексика, США та Канада прийматимуть Чемпіонат сівіту-2026. ФІФА раніше вже штрафувала Федерацію футболу Мексики за гомофобні вигуки з боку вболівальників.

Раніше Інформатор розповідав де дивитись матч відбору Євро-2024 Північна Македонія - Україна. Також ми повідомляли перебіг другого півфіналу Ліги націй Іспанія - Італія.