Збірна Швейцарії обіграла збірну Словаччини: результати матчів чемпіонату світу з хокею, зіграних 18 травня

Швейцарія вперше пропустила на ЧС-2023

Швейцарія — Словаччина
Швейцарія — Словаччина (Фото: IIHF)

На чемпіонаті світу з хокею в елітному дивізіоні продовжується груповий етап змагань. У сьомий день турніру відбулись чотири матчі. Збірна Словенії після двох періодів вела в рахунку у матчі проти Чехії, але перевагу не втримала.

У четвер, 18 травня, на льодових майданчиках Тампере та Риги відбулись матчі Чемпіонату світу-2023. У групах А і В пройшли по дві зустрічі.

Група А

У групі А ігрову програму дня відкривали збірні Швеції та Угорщини. На 6-й хвилині поєдинку шведи вели 2:0. Кісс відіграв одну шайбу, але це був останній успіх угорців. Шведи закинули у ворота суперника ще 5 шайб та здобули впевнену перемогу.

Угорщина - Швеція (Фото: IIHF)

• Угорщина — Швеція 1:7 (0:3; 0:3; 0:1).

Збірна Німеччини після трьох поразок на старті турніру зустрічалась зі збірною Данії. На 6-й хвилині Лассен вивів збірну Данії вперед. Відповіді Німеччини  довелось чекати більше двадцяти хвилин. Петерка зрівняв рахунок, а Ель та Мюллер довели перевагу німецької команди до двох шайб. На останній хвилині другого періоду Бау Хансен вразив ворота збірної Німеччини. Данія не збиралась програвати і на 56-й хвилині Вейсе зрівняв рахунок. Втім вже через 20 секунд Мюллер повернув лідерство німецькій команді. Данія зняла голкіпера і Небельс закинув у порожні ворота. Вейсе подарував збірній Данії надію, але Штурм підбив підсумок матчу.

• Данія — Німеччина 4:6 (1:0; 1:3; 2:3).

Група В

У першому матчі групи В грали збірні Чехії та Словенії. Чехію вважали беззаперечним фаворитом поєдинку. Проте словенці були іншої думки і виграли перший період 2:0. Збірна Словенії трималась до кінця другого періоду і пропустила лише на 39-й хвилині. У третій двадцятихвилинці Чехи остаточно зламали опір словенців і перемогли.

Чехія - Словенія (Фото: IIHF)

• Чехія — Словенія 6:2 (0:2; 1:0; 5:0).

Лідер групи В збірна Швейцарії зустрічалась зі збірною Словаччини. Швейцарія у трьох попередніх матчах не пропустила жодної шайби. Швейцарці відкрили рахунок на початку шостої хвилини завдяки влучному кидку Зігенталера. На 25-й хвилині Нідеррайтер подвоїв перевагу швейцарської збірної. Втім вже через 21 секунду Кудрна скоротив відставання. На 39-й хвилині Швейцарія отримала право на буліт, але Фіала не зміг переграти голкіпера збірної Словаччини. А на останніх секундах другого періоду Регенда зрівняв рахунок, реалізувавши більшість. На 47-й хвилині Марті кидком від синьої лінії вивів збірну Швейцарії вперед. На останніх хвилинах збірна Словаччини випустила шостого польового гравця, але, як це часто буває в хокеї, пропустила.

• Швейцарія — Словаччина 4:2 (1:0; 1:2; 2:0).

Турнірне становище

У групі А перше місце утримує збірна США. Групу В очолює збірна Швейцарії. До 1/4 фіналу змагань вийдуть по чотири кращі команди.

Турнірна таблиця

Раніше Інформатор розповідав про перебіг подій у матчах 1/2 фіналу Ліги чемпіонів «Інтер» - «Мілан» та «Манчестер Сіті» - «Реал». Також ми повідомляли про результати поєдинків 26-го туру УПЛ.