"Манчестер Сіті" переміг "Реал" та вийшов у фінал Ліги чемпіонів

Бернарду Сілва у першому таймі двічі вразив ворота іспанського клубу

"Манчестер Сіті" - "Реал"
"Манчестер Сіті" - "Реал" (Фото: УЕФА)

У Лізі чемпіонів визначились фіналісти. «Реал» після нічиєї на своєму полі завітав до Манчестера. Діючому переможцю турніру протистояв грізний «Манчестер Сіті».

У середу, 17 травня, у Манчестері відбувся матч у відповідь 1/2 фіналу Ліги чемпіонів. На полі стадіону «Етіхад» «Манчестер Сіті» приймав мадридський «Реал».

Манчестер Сіті: Едерсон, Вокер, Діаш, Аканджі, Стоунз, Родрі, Б. Сілва, де Брюйне, Гюндоган, Гріліш, Голанд.
Запасні: Ортега, Карсон, Філліпс, Лапорт, Альварес, Гомес, Марез, Фоден, Палмер, Льюїс.

Реал: Куртуа, Карвахаль, Мілітао, Алаба, Камавінга, Вальверде, Кроос, Модрич, Родріго, Бензема, Вінісіус.
Запасні: Лунін, Вальєхо, Начо, Азар, Асенсіо, Одріосола, Васкес, Чуамені, Себальос, Рюдігер, Менді, Діас.

Перебіг поєдинку

Господарі за підтримки трибун відразу захопили ініціативу і пішли вперед. «Реал» намагався стримати атаки суперника. Родрі міг бити з лінії штрафного майданчика,  але вирішив підійти ближче і з гострого кута у ворота не влучив. На 13-й хвилині Голанд головою замикав подачу Стоунза з лівого флангу, але влучив у Куртуа. На 21-й хвилині у  Голанда була схожа ситуація. На цей раз Куртуа в стрибку перевів м’яч на кутовий. І все ж таки «Манчестер Сіті» забив. На 23-й хвилині  де Брюйне чудовим пасом вивів  Сілву на ударну позицію, і той невідпорно пробив у правий кут. Голанд спробував змінити дистанцію для своїх ударів і на 26-й хвилині з лінії штрафного майданчика пробив поруч з лівою дев’яткою. «Реал» також мав нагоду відзначитись. На 35-й хвилині Кроос гарматним ударом ледь не зламав поперечину. Через дві хвилини рахунок став 2:0. Куртуа парирував удар Гюндогана, а Сілва головою добив м’яч у порожні ворота.

Манчестер Сіті святкує гол (Фото: УЄФА)

Перший небезпечний момент після перерви створили гості. Удар Алаби йшов під поперечину, але Едерсон зумів перевести м’яч на кутовий. «Манчестер Сіті» вже нікуди не поспішав, проводив позиційні атаки та подовгу розігрував м’яч. Господарі не підпускали суперника до своїх воріт, починаючи оборонятись ще у середині поля. На 73-й хвилині Голанд програв ще одну дуель голкіперу «Реала». Після удару форварда  м’яч від коліна Куртуа влучив у поперечину і залишив межі поля. Втім вже на 76-й хвилині рахунок став 3:0. Аканджі зробив подачу зі штрафного, а Мілітао зрізав м’яч у власні ворота. «Реал» намагався відродити інтригу. Едерсон став на заваді, відбивши на 82-й хвилині удар Себальоса. У компенсований час Альварес поставив крапку, забивши у ворота «Реала» четвертий м’яч.

• Манчестер Сіті — Реал 4:0 (Б. Сілва, 23, 37, Мілітао, 76 (автогол), Альварес, 90+1), перший матч – 1:1.

У фіналі «Манчестер Сіті» зустрінеться з «Інтером. Поєдинок пройде у Стамбулі 10 червня.

Раніше Інформатор розповідав  про перебіг півфіналу Ліги чемпіонів «Інтер» - «Мілан». Також ми повідомляли про результати поєдинків чемпіонату світу з хокею в елітному дивізіоні.