Збірна Данії переграла Францію: результати матчів Ліги націй

Поєдинки пройшли у п’яти групах

У Лізі націй розпочались матчі шостого туру. Збірні Нідерландів та Бельгії в очному матчі вирішували долю першого місця у групі А4. Оборона збірної Данії на чолі з Каспером Шмейхелем стримала атаки збірної Франції.

У неділю, 25 вересня, матчі заключного туру розіграшу Ліги націй сезону 2022/23 пройшли у п’яти групах. Поєдинки відбулись у Лігах А, С та D.

Група A1

Збірна Франції приїхала в гості до збірної Данії. Збірній Данії, щоб посісти перше місце у групі, необхідна була перемога, а також не виграш Хорватії у матчі з Австрією. Франція активніше почала протистояння. Мбаппе на 8-й хвилині та Грізманн на 15-й могли відкривати рахунок. Але в обох епізодах чудову реакцію продемонстрував голкіпер збірної Данії Каспер Шмейхель. Поступово Данія вирівняла гру і на 34-й хвилині вийшла вперед. Долберг з лівого кута воротарського майданчика завершив постріл Дамсгора з флангу. Через п’ять хвилин Сков ударом зльоту увігнав м’яч у лівий нижній кут воріт збірної Франції. Шмейхель продовжував рятувати свою команду і у другому таймі. Голкіпер парирував удари Грізманна і Мбаппе, а на 66-й хвилині не дозволив Мбаппе вразити ворота з близької відстані.

Данія - Франція

У Відні збірна Австрії приймала Хорватію. Хорвати в разі перемоги виходили на перше місце у групі. Хорвати відкрили рахунок на 6-й хвилині. Автором першого голу у матчі став Лука Модрич. Господарі відігрались через три хвилини. Результативним ударом відзначився Баумгартнер. У другому таймі хорвати остаточно схилили шальки терезів на свою користь. Лівая на 69-й хвилині та Ловрен на 72-й забезпечили збірній Хорватії перемогу і перше місце у групі.

Австрія - Хорватія

Результат матчів групи А1:

• Данія — Франція 2:0 (Долберг, 34, Сков, 49);
  • Австрія — Хорватія 1:3 (Баумгартнер, 9 – Модрич, 6, Лівая, 69, Ловрен, 72).

Група А1
Група А1

Група A4

Збірні Польщі та Уельсу змагались за право залишитись у Лізі А. Уельсу необхідна була тільки перемога, а збірну Польщі влаштовувала і нічия. Польща вийшла вперед на 58-й хвилині. Левандовскі виконав роль асистента, а Свідерскі увірвався до штрафного майданчика і переграв голкіпера збірної Уельсу. Польща зберегла місце в еліті, а збірна Уельсу наступний розіграш Ліги націй проведе у Лізі В.

Уельс - Польща

У поєдинку збірних Нідерландів та Бельгії вирішувалась доля першого місця. При чому Бельгії потрібно було вигравати з різницею не менше ніж у три м’ячі. Бельгійці в атаці проводили більше часу ніж суперник, але захист збірної Нідерландів діяв організовано та надійно. Перший тайм матчу між двома найрезультативнішими командами Ліги А пройшов без забитих м’ячів. Збірна Нідерландів повела в рахунку на 73-й хвилині. Після навісу Гакпо з кутового ван Дейк головою переправив м’яч у сітку. Нідерланди посіли перше місце у групі, не програвши жодного матчу.

Нідерланди - Бельгія

Результати матчів групи А4:

• Уельс — Польща 0:1 (Свідерскі, 58);
  • Нідерланди — Бельгія 1:0 (ван Дейк, 73).
Група А4
Група А4

Група С1

• Фарерські острови — Туреччина 2:1 (Давідсен, 53, Едмундссон, 59 – Гюрлер, 89);
  • Люксембург — Литва 1:0 (Родрігеш, 88).
Група С1
Група С1

Група С3

• Азербайджан — Казахстан 3:0 (Марочкін, 67 (автогол), Озобич, 74, Нурієв, 90+1);
  • Словаччина — Білорусь 1:1 (Зреляк, 65 – Бахар, 45).
Група С3
Група С3

Група D1

• Молдова — Ліхтенштейн 2:0 (Стине, 90+2, 90+4);
  • Андорра — Латвія 1:1 (Росах Убах, 88 – Гутковскис, 50).
Група D1
Група D1

Ліга Націй УЄФА

Міжнародний футбольний турнір проводиться серед європейських футбольних збірних раз на два роки. Команди розділені на чотири Ліги. Найсильніші європейські збірні виступають у Лізі А, найслабші – у Лізі D. Переможці груп з Ліги А виходять до фінального турніру, де і визначають переможця. В попередніх розіграшах Ліги націй перемагали збірні Португалії (2018-19) та Франції (2020-21).

Матчі шостого туру Ліги націй продовжаться 26 вересня. Інформатор стежитиме за перебігом поєдинків і розповість вам про результати протистоянь.

Раніше Інформатор розповідав про перемогу збірної України над збірною Вірменії. Також ми повідомляли про результати матчів Ліги націй УЄФА.