Збірна Чехії поступилась Швейцарії: результати матчів чемпіонату світу з хокею, зіграних 21 травня

Швейцарія забезпечила собі перше місце у групі

Чехія — Швейцарія
Чехія — Швейцарія (Фото: IIHF)

На чемпіонаті світу з хокею в елітному дивізіоні проходять поєдинки групового етапу. У десятий день змагань відбулись чотири матчі. Збірна Словенії програла Словаччині і вже не зрушить з останнього місця групи В.

У неділю, 21 травня, на льодових майданчиках Тампере та Риги відбулись матчі Чемпіонату світу-2023. У групах А і В пройшли по дві зустрічі.

Група А

Збірна Німеччини зіграла зі збірною Угорщини. Німеччина претендує на місце у чвертьфіналі. Угорщина веде боротьбу за збереження місця в еліті світового хокею. Наприкінці восьмої хвилини Стаховяк, зігравши на добиванні, вивів збірну Німеччини вперед. Другий період німецькі хокеїсти провели результативніше. Зайдер зробив рахунок 2:0, а потім Штурм додав у ворота суперника ще дві шайби. У третьому періоді збірна Угорщини змогла двічі засмутити вболівальників збірної Німеччини. Щоправда німці відповіли трьома закинутими шайбами.

Німеччина - Угорщина (Фото: IIHF)

• Німеччина — Угорщина 7:2 (1:0; 3:0; 3:2).

Збірна США у статусі лідера групи грала зі збірною Франції. О’Коннор на 7-й хвилині відкрив рахунок, а через 5 хвилин Готьє закинув у ворота збірної Франції другу шайбу. На 14-й хвилині  Тайнен втретє вразив ворота французької команди. Американці не стали жаліти суперника і довели рахунок  спочатку до розгромного, а потім і до непристойного.

•  США — Франція 9:0 (3:0; 1:0; 5:0).

Група В

У першому матчі дня зіграли збірні Словенії та Словаччини.  У першому періоді збірна Словаччини завдала по воротам суперника 17 кидків. Втім пробити словенського голкіпера словацькі хокеїсти не змогли. Проте вже на 15-й секунді другого періоду Панік нарешті розпечатав ворота збірної Словенії. Розвинути успіх збірній Словаччини не вдалося. Але і однієї шайби вистачило словакам для перемоги.

Словенія - Словаччина (Фото: IIHF)

• Словенія — Словаччина 0:1 (0:0; 0:1; 0:0).

Лідер групи В збірна Швейцарії зустрічалась з другою командою турнірної таблиці, збірною Чехії. На 7-й хвилині Червенка вивів вперед збірну Чехії. Леффель на 13-й хвилині рахунок зрівняв, реалізувавши більшість. На 24-й хвилині Амбюль кидком під поперечину вивів у лідери вже збірну Швейцарії. Через 5 хвилин Амбюль залишився один перед воротами збірної Чехії і переправив шайбу у сітку. У третьому періоді чехи намагались перехопити ініціативу. І на 53-й хвилині Кубалік скоротив різницю до мінімуму, використавши чисельну перевагу. Втім через три хвилині чехи втратили шайбу у своїй зоні, чим миттєво скористався Річард. Чехія зняла голкіпера, але результату не досягла.

• Чехія — Швейцарія 2:4 (1:1; 0:2; 1:1).

Турнірне становище

Групу А з максимумом здобутих очок очолює збірна США. У групі В лідирує збірна Швейцарії. До чвертьфінальної стадії вийдуть по чотири кращі команди з кожної групи.

Турнірна таблиця

Раніше Інформатор розповідав про розвиток подій у поєдинку 27-го туру УПЛ «Олександрія» - «Динамо». Також ми повідомляли про перебіг бою за звання абсолютного чемпіона світу з боксу у легкій вазі Хейні - Ломаченко.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут