Українська Прем’єр-ліга: "Олександрія" вдома програла "Динамо"

Тренерську дуель колишніх гравців збірної України виграв Олександр Шовковський

"Олександрія" - "Динамо"
"Олександрія" - "Динамо" (Фото: УПЛ)

Команди УПЛ проводять матчі двадцять сьомого туру. У центральному поєдинку ігрової програми зійшлись «Олександрія» та «Динамо». Команди у першому таймі порадували шанувальників результативним футболом.

У суботу, 20 травня, в Олександрії відбувся ключовий матч 27-го туру УПЛ. На стадіоні «Ніка» «Олександрія» приймала київське «Динамо».

Склади команд

Олександрія: Шевченко, Скорко, Логінов, Бабогло, Копина, Рибалка, Сігеєв, Ковалець, Мустафаєв, Кулаков, Кожушко.
Запасні: Горох, Савченко, Чубатий, Ващенко, Калітвінцев, Шулянський, Матюшенко, Бондаренко, Кобзар, Єрмаков.

Динамо: Нещерет, Тимчик, Дячук, Сирота, Вівчаренко, Шепелєв, Андрієвський, Перріс, Буяльський, Кабаєв, Ванат.
Запасні: Бущан, Боль, Рамірес, Гармаш, Караваєв, Лонвейк, Малиш, Царенко, Беніто, Волошин, Рамадані, Моргун.

Перебіг матчу

На стартових хвилинах господарі заробили два кутових, але нічого небезпечного для воріт «Динамо» з цих стандартних положень не витиснули. Команди провели обмін ударами. На заблокований захисником удар Андрієвського «Олександрія» відповіла неточним пострілом Мустафаєва. На 16-й хвилині  контратака гостей завершилась ударом Шепелєва в штангу. «Динамо» відкрило рахунок на 17-й хвилині.  Кабаєв з лівого флангу штрафного майданчика віддав у центр, а Андрієвський у дотик пробив у правий кут. На 29-й хвилини кияни провели ще одну швидку атаку. Ванату не вистачило кількох сантиметрів, щоб влучити у лівий нижній кут. У відповідь Кулаков пробив поруч з лівою стійкою воріт «Динамо». На 32-й хвилині «Динамо» подвоїло перевагу в рахунку. Ванат у штрафному майданчику обіграв двох суперників і зробив рахунок 0:2. На 40-й хвилині «Олександрія» скоротила відставання. Ковалець прострілив з правого флангу, а Сігеєв увігнав м’яч під поперечину.

Другий тайм команди також розпочали активно. Удар Кабаєва пройшов зовсім поруч з правою дев’яткою воріт «Олександрії». Кияни створили ще декілька моментів. Більшість ударів блокувались гравцями оборони, а інші пройшли повз ціль. Потужний удар Андрієвського на 68-й хвилині парирував голкіпер «Олександрії». На 72-й хвилині «Динамо» забило втретє. Буяльський закинув  м’яч у штрафний майданчик, а Вівчаренко відразу пробив у правий кут. На 75-й хвилині пролунав сигнал повітряної тривоги і матч зупинили. Після поновлення матчу «Олександрія» пропустила ще. На 80-й хвилині Логінов зрізав м’яч у свої ворота. На цьому неприємності «Олександрії» не скінчились. На 89-й хвилині Волошин відправив у ворота господарів поля п’ятий м’яч.

• Олександрія — Динамо 1:5 (Сігеєв, 40 - Андрієвський, 17, Ванат, 32, Вівчаренко, 72, Логінов, 80 (автогол), Волошин, 89).

Турнірне становище

«Динамо» у турнірній таблиці УПЛ займає четверте місце. «Олександрія» йде на п’ятій позиції.

Турнірна таблиця УПЛ

Раніше Інформатор розповідав  про перебіг матчів 27-го туру УПЛ СК «Дніпро-1» - «Колос» та «Шахтар» - «Верес». Також ми повідомляли про результати поєдинків чемпіонату світу з хокею в елітному дивізіоні.