Збірна Англії почала виступи на Чемпіонаті світу-2022 з впевненої перемоги над Іраном

Англійці продемонстрували результативний футбол

Англія - Іран

У Катарі проходять матчі першого туру групового етапу ЧС-2022. Віце-чемпіон Європи збірна Англії розпочинала турнір поєдинком зі збірною Ірану. Долю матчу визначили три голи англійців ще у першому таймі.

У понеділок, 21 листопада, на ЧС-2022 розпочали боротьбу команди групи В. Один з фаворитів турніру збірна Англії грала з Іраном.

Англія: Пікфорд, Тріпп’єр, Стоунз, Магвайр, Шоу, Райс, Беллінгем, Сака, Маунт, Стерлінг, Кейн.

Запасні: Рамсдейл, Вокер, Гріліш, Гендерсон, Рашфорд, Поуп, Коуді, Александер-Арнольд, Фоден, Вайт, Вілсон, Галлагер.

Іран: Бейраванд, Пураліганджі, Чешмі, Маджид Хоссейні, Мохаррамі, Нуроллахі, Карімі, Хаджсафі, Мохаммаді, Джаханбакш, Таремі.

Запасні: Ніазманд, Абедзаде, Хуссейн Хоссейні, Халілзадех, Езатолагі, Ансаріфард, Амірі, Канаані, Годдос, Торабі, Голізадех, Азмун, Резаеян, Джалалі.

Розминка голкіпера

Перебіг матчу

Збірна Англії з перших хвилині взяла м’яч під свій контроль. Іран відійшов назад і застосовувати пресинг починав вже на своїй половині поля. На 8-й хвилині Стерлінг трохи не дотягнувся до м’яча після навісу з правого флангу, а  Магвайр пробив повз ворота. В цьому епізоді голкіпер збірної Ірану зіткнувся з гравцем своєї ж команди. Лікарі тривалий час надавали допомогу Бейраванду і врешті привели воротаря до ладу. Але на 18-й хвилині Бейраванд все ж таки попросив заміну. Захищати ворота Ірану вийшов Хуссейн Хоссейні.

На 25-й хвилині Джаханбакш порушив правила проти Шоу і отримав жовту картку. Маунт з гострого кута влучив у сітку із зовнішнього боку. Після подачі кутового на 32-й хвилині Магвайр виграв верхову боротьбу і пробив у поперечину. А через три хвилини Англія відкрила рахунок. Белінгем ударом головою завершив подачу Шоу. Ще один стандарт привів до другого голу. Магвайр виграв другий поверх у двох суперників і скинув під удар, а Сака відправив м’яч під поперечину. На першій компенсованій хвилині, яких через травму Бейраванда було аж 14, Стерлінг ударом у дотик завершив швидку атаку збірної Англії.

Боротьба у матчі Англія - Іран

У перерві тренер Ірана провів відразу три заміни. Втім гра команди практично не змінилась. Англійці тримали гру у своїх руках і не дозволяли супернику турбувати Пікфорда. В свою чергу Англія забила четвертий м’яч. На 62-й хвилині Сака увійшов до штрафного майданчику, змістився у центр і пробив у лівий кут. Англійські футболісти втратили концентрацію і пропустили. На 65-й хвилині Таремі ударом під поперечину скоротив відставання в рахунку. Англія швидко повернула різницю у чотири м’ячі. Рашфорд увійшов до штрафного майданчика, хибним рухом прибрав захисника і пробив повз голкіпера. Наприкінці 89-й хвилини Іран пропустив вшосте. Англія провела стрімку атаку, Вілсон прострілив у центр, а Гріліш забивав у вже порожні ворота. Арбітру дуже сподобався такий результативний футбол і він додав до другого тайму 10 хвилин. На 90+8 хвилині Пікфорд врятував Англію від голу, перевівши у поперечину удар Азмуна. VAR знайшов привід для призначення пенальті у ворота збірної Англії. Одинадцятиметровий реалізував Таремі, розвівши голкіпера та м’яч по різним кутам.

• Англія — Іран 6:2 (Беллінгем, 35, Сака, 43, 62, Стерлінг, 45+1, Рашфорд, 71, Гріліш, 89 – Таремі, 65, 90+13 (з пенальті)).

Раніше Інформатор розповідав  про перебіг стартового поєдинку чемпіонату світу-2022 Катар - Еквадор. Також ми повідомляли про розклад матчів ЧС-2022 в  Катарі.