Агресія Росії – це не лише прямий напад на Україну, але й загроза основам світового миру. Нездатність Ради Безпеки ООН зупинити імперіалістичні амбіції свого постійного члена підриває її авторитет та легітимність міжнародного права
Луна знаходиться в зростаючій фазі, а значить сприяє новим починанням, дає нам додаткову енергію
“Як би я хотів” — це була та пісня, яка народилася одразу під час нашої першої зустрічі з Артемом. Це вийшло дуже легко, вже в перший день. Так би мовити, терапевтичним способом — ми одразу сублімували успіхи, бо це був якийсь такий стан, коли ця пісня стала зізнанням. Коли ти говориш людині: “Я дійсно бажаю тобі щастя будь-якою ціною, байдуже, чи буду я з тобою. Я хочу, щоб ти була щаслива. Якщо я не та людина, яка зробить тебе щасливою, то я хочу, щоб точно була людина, яка тебе зробить щасливою”.
Стало відомо, як саме в Україні ідентифікують жертв російської агресії
З початку повномасштабної війни в Україні тисячі дорослих та дітей стали жертвами російської агресії. При цьому чимало людей залишається зниклими безвісти. Процес ідентифікації відбувається за допомогою ДНК-технологій.
Про це повідомляє видання AP News. Стало відомо, що українські експерти відвідали Міжнародну організацію, організацію, яка використовує високотехнологічні методи ДНК для ідентифікації людей, які зникли безвісти під час конфліктів і природних катаклізмів. Зазначається, що це ще один крок для посилення співпраці під час війни в Україні.
Генеральний директор організації Кетрін Бомбергер підкреслила, що її спеціалісти стикаються з чималою кількістю проблем. Це пов'язано з тим, що нерідко зразки ДНК збираються прямо під час бойових дій. Бомбергер зазначила, що вона зараз не може вигадати якусь іншу модель роботи, тому це все ще є проблемою.
Слід зазначити, що ДНК-технології використовують для ідентифікації жертв війни з самого початку повномасштабного вторгнення. Йдеться не тільки про військових, але й про цивільне населення.
Британське видання Independent розповідало, що Україна отримала від міжнародних партнерів мобільні ДНК-лабораторії. Це дозволяє швидко видавати результати. За інформацією ЗМІ, в України є щонайменш як дев'ять таких машин.
Зазначається, що це дуже допомагає прискорювати ідентифікацію загиблих та збирати докази воєнних злочинів російських окупантів. Експерти пояснили, що якби Україна користувалася старими технологіями, то процес ідентифікації тіл займав би роки (навіть десятиліття).
Нагадаємо, що російські окупанти знову обстріляли Херсонську область. Відомо, що серед постраждалих діти 10 та 3 років. Окупанти використовували артилерію, а один зі снарядів влучив прямо в житловий будинок.
Також наприкінці березня російські загарбники завдали удару по місту Оріхів (Запорізька область). За словами голови Офісу президента Андрія Єрмака, постраждало двоє цивільних. Постраждалі після обстрілу були госпіталізовані в тяжкому стані.
Нагадаємо, нещодавно російські окупанти обстріляли Донецьку та Сумську області, є багато загиблих.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.