Володимир Жогло розповів, чому не ображався на булінг та жарти про його вагу, стосунки з Притулою та ставлення Маслякова до українських команд КВК
Комік Володимир Жогло, який став популярним завдяки теле-шоу "Вар'яти", а також декільком розважальним YouTube-шоу, серед яких "Культурна оборона", "Хто ми є" та "Солов'їне шоу" розповів, чому Сергій Притула не дав своїм друзям виступати під назвою “Вар’яти”, хто у КВК змушує українців принижувати самих себе та скільки зараз важить один з найгладкіших гумористів. Про це він розповів в інтерв'ю Славі Дьоміну у проєкті "Слава+".
“На дев’яності припала моя юність. Тоді у школах у селі Млинів не існувало слова булінг. Тоді було виживання. Мене постійно тролили за вагу. А я не вважав, що це не нормально. Мені здавалося. що це в межах норми. Як до цього ставитися залежить від людини. Я вибрав для себе сцену, як форму виживання. Й пройшло не так багато часу з моменту, коли з тебе насміхаються до моменту, коли сміються з того, що ти робиш. Цей перехід дуже змінив моє життя, тому я продовжую цим займатися. Тема ваги вже настільки пережована мною, що ніякі жарти пов’язані з моєю надмірною вагою не можуть мене зачепити. В останнє це було понад п’ятнадцять років тому. У мене ожиріння ступеня Жогло. Є перша стадія, друга, третя, четверта і Жогло. Зараз я важу 156 кілограмів при зрості 174 сантиметри”, - каже Володимир Жогло.
За словами коміка Масляков-старший не цікавився тим, що відбувається в українській лізі КВК та забороняв у Сочі жартувати українською. Щобільше, українські редактори вищої ліги виховували комплекс меншовартості в наших командах.
“Після перемоги у КВК харківської команди ХАІ українські команди вже не сприймались. Українців там називали хохлами, казахські команди - вузькоокими, таджиків - заробітчанами і тільки російські команди були супер. Москаль не вміє жартувати над собою, він вміє тільки принижувати. Це єдина форма якою він може бути задоволений. Завжди мав бути номер про те як хтось зустрівся з Путіним. Завжди всі блазнювали. Ми ніколи цього не робили, відповідно не мали ніякого майбутнього у КВК у Росії.
КВК це російська пропаганда. Так завжди було, але останні роки, особливо. Як би команда “Дніпро” з Ігорем Ласточкіним не знайшли цю побутову тему з подружжям Ігор та Олена, а також, якби не вміння Ласточкіна імітувати різних тварин, то вони б були змушені жартувати на політичні теми. Проблема ще й у тому, що редагували тоді номери колишній капітан ХАІ Чівурін, білорус Купріда, а окрім того Михайло Гуліков з команди “Запоріжжя-Кривий Ріг-Транзит”, котрі колись поділили з “Новими вірменами” чемпіонство. Саме Гуліков змушував українські команди виставляти себе меншовартісними”, - згадує Жогло.
Володимир зі своїми друзями стали відомими та популярними в Україні завдяки телевізійному проєкту Сергія Притули “Вар’яти-шоу”. Але коли воно закінчилося хлопці змушені були виступати під іншою назвою.
“Ми не залишили собі назву “Вар’яти-шоу”, тому що, як казала моя мама, є така народна мудрість: “Любимося як брати. Рахуємося, як треба”. Це торгова марка Притули. На піку популярності у нас в Instagram було 700 тисяч підписників. Він мав бажання на цій базі створювати першу українську стенд-ап комедію. І він в першу чергу радився з нами, кого б ми йому порадили зі стендап-коміків. Але трапився карантин, а потім повномасштабне вторгнення і він взагалі від цього відійшов. Не знаю, чи повернеться він ще колись у шоу-бізнес і, взагалі, на телебачення”, - розповідає Володимир.
Але Жогло та Притула залишилися близькими друзями. Хоча сам Володимир не вважає, що Сергій вважає так само.
“Притула дуже закритий. Він розкривається тільки тоді, коли вже дуже близько до себе підпускає, але робить це дуже важко. Панібратський хлопака, це лише образ, котрий він собі створив. За рахунок того, що він закритий дуже багато людей про нього придумують і додумують”, - відкрив секрет комік.
Мати коміка досі плекає надію, що син коли-небудь, всеж-таки стане священиком. А от сам він зовсім не налаштований на це. З одного боку він вважає себе ще сильно недореалізованим у гуморі. А з іншого, Володимир має дуже невелику довіру до церкви.
“Я не можу дивитися на церкву без матеріальної складової. У Млинові є монастир, який раніше належав Московському патріархату. Він знаходиться у колишньому пологовому будинку. Я не бачу сенсу, щоб він там був, бо він не виконує ніякої благородної функції навіть зараз. Але це приміщення приватизовано і не платить ніяких податків. Я вважаю, якщо церква розкішна, як от у Львові, всі розкішні церкви. То це, в першу чергу, пам’ятка архітектури і вона має належати державі й орендувати її на 50 років за гривню не можна.
І не можна, щоб священник, як Паша “Мерседес” їздив на шістсотому “Мерсі”. До речі, він з млинського району, є такий крінж. Він не може мати будинок на 700 тисяч квадратних метрів. Тоді він до святого та чистого не має ніякого відношення. Тому церква, як форма організації людей мені далека”, - розмірковує Жогло.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. Підписатися на канал у Viber можна тут.