Агресія Росії – це не лише прямий напад на Україну, але й загроза основам світового миру. Нездатність Ради Безпеки ООН зупинити імперіалістичні амбіції свого постійного члена підриває її авторитет та легітимність міжнародного права
Луна знаходиться в зростаючій фазі, а значить сприяє новим починанням, дає нам додаткову енергію
“Як би я хотів” — це була та пісня, яка народилася одразу під час нашої першої зустрічі з Артемом. Це вийшло дуже легко, вже в перший день. Так би мовити, терапевтичним способом — ми одразу сублімували успіхи, бо це був якийсь такий стан, коли ця пісня стала зізнанням. Коли ти говориш людині: “Я дійсно бажаю тобі щастя будь-якою ціною, байдуже, чи буду я з тобою. Я хочу, щоб ти була щаслива. Якщо я не та людина, яка зробить тебе щасливою, то я хочу, щоб точно була людина, яка тебе зробить щасливою”.
Борис Кауфман взятий під варту з можливістю внести заставу в розмірі 268,4 млн грн
Вищий антикорупційний суд у четвер, 7 вересня, обрав запобіжний захід підозрюваному у справі про заволодіння міжнародним аеропортом Одеса і 2,5 млрд грн доходу від його діяльності. Про це, не називаючи імені підозрюваного, повідомила Спеціалізована антикорупційна прокуратура.
Водночас "Центр протидії корупції" стверджує, що йдеться про одеського бізнесмена Бориса Кауфмана. Він вважається одним з організаторів схеми.
"Підозри наразі отримали п’ять осіб, зокрема колишній мер Одеси Олексій Костусєв та одеські бізнесмени Борис Кауфман і Олександр Борухович, яких слідство називає співорганізаторами схеми", — йдеться в повідомленні ЦПК.
У САП зазначили, що підозрюваного заарештували в залі суду. Він може вийти з-під варти в разі внесення застави в розмірі 268,4 млн грн. Термін дії запобіжного заходу - до 29 жовтня. Таким чином, клопотання прокурора було задоволено частково - обвинувачення вимагало варту із заставою в 992,4 млн грн.
За даними слідства, у 2011 році група осіб, до якої входили колишній міський голова Одеси, його заступник, керівник одного з товариств з обмеженою відповідальністю та два бізнесмени, розробили та реалізували злочинну схему, внаслідок якої майновий комплекс стратегічного об'єкту – міжнародного аеропорту перейшов із власності територіальної громади в загальну власність міста та так званих приватних інвесторів.
В результаті подальших дій учасників схеми місто повністю втратило будь-який контроль над зазначеним об'єктом і не отримувало від його діяльності жодного прибутку. У свою чергу особи, які отримали контроль над аеропортом роками, присвоювали дохід від його діяльності. Для запобігання повернення аеропорту у власність міста все його майно заставили в банк для отримання кредиту, що не погашається.
Внаслідок реалізації схеми її учасники заволоділи майном аеропорту на суму 118 млн грн та доходами від його діяльності у сумі понад 2,5 млрд грн.
Кауфман – одеський бізнесмен. Він є засновником інвестиційної компанії Vertex United, до складу якої входять активи готельного напряму ("Брістоль", "Лондонська", "Президент-Готель"), медіа-активи та інвестиційні проекти. Також Кауфман - співвласник найбільшої української дистриб'юторської компанії TEDIS Ukraine. У рейтингу Фокусу "100 багатих людей України 2021" Борис Кауфман посідав 36 місце. Його капітал оцінювався в 320 мільйонів доларів. Роком раніше, в 2022 році, Кауфман в аналогічному списку посідав 37 місце з капіталом 276 мільйонів доларів.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.