Агресія Росії – це не лише прямий напад на Україну, але й загроза основам світового миру. Нездатність Ради Безпеки ООН зупинити імперіалістичні амбіції свого постійного члена підриває її авторитет та легітимність міжнародного права
Луна знаходиться в зростаючій фазі, а значить сприяє новим починанням, дає нам додаткову енергію
“Як би я хотів” — це була та пісня, яка народилася одразу під час нашої першої зустрічі з Артемом. Це вийшло дуже легко, вже в перший день. Так би мовити, терапевтичним способом — ми одразу сублімували успіхи, бо це був якийсь такий стан, коли ця пісня стала зізнанням. Коли ти говориш людині: “Я дійсно бажаю тобі щастя будь-якою ціною, байдуже, чи буду я з тобою. Я хочу, щоб ти була щаслива. Якщо я не та людина, яка зробить тебе щасливою, то я хочу, щоб точно була людина, яка тебе зробить щасливою”.
«Посланник» має надійти на заміну старим літакам стратегічної авіації рф
Завод у Сергієвому Посаді, на якому в середу 9 серпня пролунав потужний вибух, брав участь у розробці російського літака нового покоління. «Загірському оптико-механічному заводі» з 2019 року допомагає у створенні стратегічного бомбардувальника-ракетоносця «Посланник». Невідомо, як вибух позначиться на реалізації проєкту.
Інформацію виявили журналісти російських опозиційних ЗМІ, досліджуючи брехні московської влади про те, що завод був невійськовим об’єктом і виготовляв салюти та петарди. Вони перевірили сайт держзакупівель, який зберіг дані про діяльність заводу до березня 2022 року. Виявилося, що підприємство працювало над «виконанням складової частини дослідно-конструкторської роботи на тему шифр: «Посланник-1ОЕП/Л»». Як зазначають російські ресурси, головний виконавець проекту — компанія «Туполєв», а держзамовник — Міноборони росії.
Підприємство також постачало оптику російським силовикам. Зокрема Росгвардії вони поставляли дозиметри та біноклі. У 2019 році завод виготовляв станції попередження про опромінення «Л-150–28М» та «Л-140», які встановлюються на військову авіатехніку.
«Посланник» — це стратегічний бомбардувальник-ракетоносець п’ятого покоління з технологією «стелс», який має стати на заміну Ту-22, Ту-95 і Ту-160. Його розробку КБ «Туполєв» веде з 2009 року. Вони зобов'язувалися здати замовлення до 2027 року, але перший летючий зразок мав би з'явитися вже цьогоріч.
Літак спроєктований за схемою «літаюче крило». Міноборони рф хоче, щоб літак міг нести стратегічні крилаті ракети, високоточні авіабомби, гіперзвукову зброю, зокрема «Кинджали». Використання літака-невидимки, за задумом росіян, має дати можливість подолати передову лінію протиповітряної оборони НАТО. Літак мають оснастити новітніми засобами зв’язку та радіоелектронної боротьби.
Ми також писали про те, що у Сергієвому Посаді, за 75 кілометрів від москви стався потужний вибух. З'явилася фото і відеоінформація про те, яких збитків зазнали росіяни через цю подію.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.