"Запоріжжя" зіграло з "Хіміком", "Одеса" вирушила в гості до "Прометею": результати поєдинків Суперліги

Ігровий тиждень у Суперлізі завершився поєдинками у Запоріжжі та Слобожанському.

«Хімік» у Запоріжжі здобув важку виїзну перемогу. «Одеса» у матчі з лідером провалила другу чверть і надолужити втрачене вже не змогла.

Про перебіг подій у матчах баскетбольної Суперліги повідомляє Інформатор .

У суботу, 4 грудня, відбулися два поєдинки розіграшу Суперліги. У Запоріжжі місцевий баскетбольний клуб приймав "Хімік". Господарі відкрили рахунок у матчі та поступово збільшили відрив до семи очок. Однак утримати перевагу вони не змогли і першу чверть завершили внічию 24:24. На початку другої чверті вже «Хімік» повів + 5. «Запоріжжя» виявило характер, відіграло відставання та виграло першу половину матчу 45:41. На сьомій хвилині третьої чверті різниця в рахунку виросла до семи очок на користь запорізького клубу. «Хімік» додав і до кінця десятихвилинки відіграв шість очок. До середини заключної чверті команди по черзі захоплювали лідерство. Точний дальній кидок Спенсера та два очки Едвіна забезпечили «Хіміку» п'ять очок переваги. Відігратися господарі так і не змогли, незважаючи на всі старання.

Лідер регулярного чемпіонату Суперліги "Прометей" на своєму майданчику у Слобожанському приймав "Одесу". Перші п'ять хвилин поєдинку пройшли у рівній боротьбі та завершилися з проміжним результатом 12:13. Потім «Прометей» провів кілька результативних атак та виграв першу чверть 25:16. У другій десятихвилинці перевага господарів майданчика була більш відчутною. «Прометей» стабільно набирав очки і до перерви збільшив різницю в рахунку до 23 балів на свою користь. "Одеса" не здалася і за третю десятихвилинку відіграла шість очок. Різниця в рахунку продовжувала скорочуватися і на початку четвертої чверті. «Прометей» вирішив не спокушати долю, суттєво додав та не залишив «Одесі» жодних шансів на порятунок.

• "Запоріжжя" - "Хімік" 79:87 (24:24, 21:17, 17:22, 17:24);
  • "Прометей" - "Одеса" 101:75 (25:19, 32:15, 21:27, 23:14).

Турнирная таблица Суперлиги
Турнірна таблиця Суперліги

Наступні матчі Суперліги відбудуться 9 грудня. Інформатор стежитиме за перебігом поєдинків і розповість вам про результати протистоянь.

Раніше Інформатор повідомляв про хід матчів 17-го туру УПЛ, а також про результати поєдинків баскетбольної Суперліги .

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливі новини. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут .