«Запоріжжя» обіграло «Будівельник», «Хімік» в напруженому матчі поступився «ОДЕСІ»

«Одеса» перервала серію з чотирьох поразок.

«Запоріжжя» в четвертій чверті дотиснуло «Будівельник». «Одеса» відіграла 18 очок відставання і на останній хвилині вирвала перемогу в матчі з «Хіміком».

Про перебіг подій в матчах баскетбольної Суперліги повідомляє Інформатор,з посиланням на ФБУ .

У п'ятницю, 26 березня, відбулися два матчі розіграшу баскетбольної Суперліги. У першому поєдинку дня зустрілися «Запоріжжя» і «Будівельник». Девенпорт заробив перші очки в матчі, на що господарі відповіли влучним кидком Тихонова. «Будівельник» вирвався в перед на 4 очки, але в середині чверті вже «Запоріжжя» вело +4. Кеффі на останніх секундах додав ще два бали. Перша чверть залишилася за господарями майданчика - 25:19.

Друга десятихвилинка пройшла у рівній боротьбі. «Запоріжжя» тримало суперника на відстані в 3-5 очок, а на 7-й хвилині збільшило відрив до восьми балів. «Будівельник» знову скоротив відставання, але останнє слово залишилося за Кеффі. У підсумку на перерву команди пішли за рахунку 43:37.

На початку третьої чверті господарі вигравали 9 очок, але на 6-й хвилині, після кидка Буртта, відрив зменшився до двох балів, а потім і до одного. Маяускас закинув триочковий, і перед заключною чвертю господарі лідирували 57:53.

На 4-й хвилині четвертої чверті різниця у 4 очки зберігалася. Однак потім господарі стали потроху йти у відрив. За три хвилини до кінця матчу «Запоріжжя» в вигравало +10. Гравці «Будівельника» вже нічого не змогли протиставити супернику і поступилися в принциповому поєдинку.

Другий матч п'ятниці відбувся в Одесі. Місцевий баскетбольний клуб зустрівся зі своїми географічними сусідами - «Хіміком» з Южного. Гості жваво розпочали поєдинок і повели 5: 0, а в середині чверті вигравали 14: 4. «Одеса» прийшла в себе, але все ж програла першу чверть 13:20.

«Хімік» продовжував контролювати хід зустрічі, збільшивши відрив до 12-ти очок на 6-й хвилині другої чверті. На останній хвилині Нельсон довів різницю до 18-ти балів, але триочковий у виконанні Бріджмана встановив рахунок на табло 37:52.

А ось після перерви «Одесу» немов підмінили. Команда стала швидко наздоганяти суперника, до середини третьої чверті скоротивши відставання до 5-ти очок. «Хімік» зумів зупинити натиск суперника і перед заключною десятихвилинкою зберіг перевагу в 4 очки.

На початку четвертої чверті на майданчику точилася вперта і рівна боротьба. Результативні кидки давалися командам важко. На 6-й хвилині суперників розділяли всього два очки, а після штрафного Бріджмана і зовсім одне. Однак кидки Ковляра, Мироненка і Войноловича повернули «Хіміку» впевненість і перевагу у 7 балів. Але за 58 секунд до фінальної сирени Кондраков рахунок зрівняв. Нельсон приніс два очки «Хіміку», а Бріджман відповів двома влучними штрафними. За 16 секунд до кінця основного часу Блейлок вивів вперед господарів майданчика. В останній атаці «Хіміка» Салліван кидав з дальньої дистанції, але не влучив. «Одеса» виграла поєдинок, перервавши серію з чотирьох поразок поспіль.

• «Запоріжжя» - «Будівельник» 79:64 (25:19, 18:18, 14:16, 22:11);
  • «Одеса» - «Хімік» 85:83 (13:20, 24:32, 28:17, 20:14).

Наступні матчі Суперліги відбудуться 27 і 28 березня. Інформатор буде стежити за ходом поєдинків і розповість вам про результати протистоянь.

Раніше Інформатор повідомляв про події в матчі Франція - Україна і про результати інших матчів першого туру кваліфікації до ЧС-2022, про матчі баскетбольної Суперліги і про поєдинки плей-офф Української хокейної ліги .