"Залужний заплутався, ось і бомбануло". Monobank розкритикували за мем про суперспалах над Києвом

Читать на русском

Люди в коментарях активно натякали на тому, що це була невдала ідея

Читать на русском
Монобанк та спалах в Києві
Mpnobank невдало пожартував про Залужного, ПриватБанк та спалах в Києві - коментатори одразу дали зрозуміти помилку

Люди в коментарях активно натякали на тому, що це була невдала ідея

На своїй офіційній сторінці в Twitter Monobank опублікував пост, присвячений суперспалаху в небі над Києвом. Працівники банку вирішили, що це просто “Залужний заплутався у застосунку ПриватБанку, ось і бомбануло трохи”. В коментарях люди почали активно просити видалити таку публікацію, та привітали Monobank з першим дійсно невдалим жартом.

На момент написання матеріалу пост уже видалено зі сторінки банку. Проте, безслідно нічого не зникає. Це стосується і розчарування, яке висловлювали в коментарях під публікацією користувачі банку.

У своїй публікації, коментуючи суперспалах над Києвом, Monobank припустив, що то просто головнокомандувач ЗСУ Валерій Залужний “не зміг розібратися у застосунку ПриватБанку, от його і бомбануло”. Така спроба тролінгу конкурента не дуже сподобалася користувачам – жодного схвального коментаря під публікацією так і не з’явилося аж до її видалення.

Оригінальна публікація від банку, яка наразі видалена
Оригінальна публікація від банку, яка наразі видалена


Проте, було чимало таких, що чітко висловлювали невдалість ідеї для жарту. Банк привітали з першим невдалим жартом, а також припустили, що працівники банку могли забути зранку випити кави або взяли на роботу нового SMM-працівника. В будь-якому випадку, жарт пропонували видалити.

Коментатори швидко дали зрозуміти, що жарт вийшов невдалий
Коментатори швидко дали зрозуміти, що жарт вийшов невдалий


Також користувачі соціальному мережі охрестили мем найслабшим з усіх, та знову запропонували повернути “старого SMM-щика”. Загалом, інші коментатори просто пропонували нарешті видалити публікацію в різних формах.

Для донесення своєї думки люди пустили в хід меми
Для донесення своєї думки люди пустили в хід меми


У підсумку, Monobank таки видалив публікацію. На заміну їй жодного жарту не з’явилося, або ж пояснення попереднього.

Що нового в Monobank

Нещодавно мобільний банк змінив налаштування щодо здійснення транзакцій через свій додаток в інтернеті. Зокрема, йдеться про такі платежі, які не потрібно підтверджувати. Тепер можливість здійснювати такі платежі можна вимкнути в налаштуваннях, і навпаки – якщо потрібно, увімкнути. Разом із тим прибрали налаштування суму інтернет-ліміту, оскільки платежі з підтвердженням дозволялося до цього робити в будь-якому випадку, незалежно від встановленої суми, а платежі без підтвердження можна вимикати.

Крім цього, Monobank нещодавно підвищив дохідність усіх своїх гривневих депозитів. Індекс ставок за 3-місячними вкладами фізичних осіб становить 13,04% річних, на 12 місяців – 14,55% річних. Чималу роль в цьому зіграв перший аукціон НБУ з продажу банкам нових депозитних сертифікатів.

Нагадаємо, що на Кіпрі створять спеціальний орган, що визначатиме "ухилянтів" виконання санкцій проти рф.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.