Посол у Британії креативно поставився до привітання із Днем памʼяті та перемоги: він опублікував у Telegram допис без слів
Посол України в Британії Валерій Залужний почав дещо повторювати за керівником Офісу президента Андрієм Єрмаком. Тепер теж публікує ребуси у соцмережах. Ексголовком креативно поставився до поздоровлення із Днем памʼяті та перемоги.
Він опублікував у Telegram допис без слів. Лише картинка: піксель ЗСУ, український флаг та маки.
Пан Залужний чи технологи, які підтримують його канал, певно не підібрали слів. Це через те, що як не називай дату завершення Другої світової, хтось образиться.
Хтось за те, що цей день назвали Днем перемоги. А хтось - що НЕ назвали саме так, бо виходить, що перемогу цілком привласнила собі Росія.
Інша проблема - що саме писати. Вітати? Чи співчувати через чисельні жертви?
Інакше кажучи, Залужний вдало пройшов по крихкому льоду, як це роблять досвідчені політики. Тобто він напевно таки готується до президентських виборів, від участі у яких його застерігає Офіс президента.
До речі, закриптоване вітання Залужного нагадує пости-ребуси від голови ОП Андрія Єрмака. Щоправда Єрмак зазвичай використовує емодзі. Залужний просто розширив горизонти для творчості.
Раніше Андрій Єрмак заявив, що без допомоги США, стійкості українського фронту та без стратегічного тиску з боку Британії - перемога у Другій світовій війні для СРСР була б взагалі недосяжною. Зокрема, цього не вдалося б досягти без американської програми ленд-лізу. Крім того, 60% радянських дивізій було сформовано або укомплектовано українцями.
А президент США Дональд Трамп заявив, що Сполучені Штати зробили набагато більше, ніж будь-які інші країни для перемоги у Другій світовій війні. Це ж стосується і Першої світової. Він дорікнув, що раніше Штати не святкували Дні перемог як союзники, і пояснив це недостатнім лідерством своїх попередників.
"Багато наших союзників і друзів святкують 8 травня як День Перемоги, але ми зробили більше, ніж будь-яка інша країна, у досягненні переможного результату у Другій світовій війні. Я перейменовую 8 травня на День Перемоги у Другій світовій війні, а 11 листопада - на День Перемоги у Першій світовій війні", - ідеться в публікації.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. Підписатися на канал у Viber можна тут.