"Президент чітко дав зрозуміти обом сторонам: якщо прямий діалог не розпочнеться в найкоротші строки, то США мають піти з цього конфлікту - що б це не означало..."
Робота "100 років" за віршем видатного українського поета Василя Стуса нагадує про тривалу боротьбу українців за свободу, сильний дух нашого народу, що не був зломлений попри найтяжчі випробування.
Пропозиція законодавців щодо регулювання криптоіндустрії суперечить позиції влади
Торгівля «незабезпеченими криптоактивами» як біткоїн або Ethereum має регулюватися як сектор азартних ігор, а не як фінансова послуга. Таку думку щодо криптоіндустрії висловили у звіті Комітету скарбниці Британії.
Високий рівень волатильності цін та відсутність внутрішньої вартості означають, що цифрові активи без резервних коштів несуть «великі ризики для споживачів», зазначається у документі.
"Події 2022 року підкреслили небезпеку криптоіндустрії, велика частка якої являє собою дикий захід. Вкладаючи свої гроші у ці токени, користувачі мають знати, що можуть втратити усі свої кошти", — прокоментувала очільниця комітету Гарієт Волдвін.
Втім, заява Комітету суперечить позиції влади, яка має на меті об’єднати чинні фінансові закони з правилами, які регулюють цифрові активи. Прем’єр-міністр країни Ріші Сунак заявляв про амбіції зробити Сполучене Королівство "глобальним криптовалютним та технологічним хабом".
У квітні завершилися консультації з представниками криптоіндустрії. Свої пропозиції щодо регулювання висловила низка компаній, серед яких біткоїн-біржа Binance та емітент стейблкоїну USDC - Circle.
Як повідомлялося раніше, у Великій Британії Міністерство фінансів збирається створити окрему категорію для цифрових активів для податкової декларації. Це випливає з документів стосовно національного бюджету.
Окрема строка для криптовалют з’явиться у таблиці прибутків та збитків у 2025 році. Це означає, що жителі країни звітуватимуть про свої цифрові активи, які отримають у період з 2024 року по 2025 рік.
Наразі Мінфін Королівства зазначив мінімальну суму очікуваних надходжень до державного бюджету внаслідок оподаткування криптовалют — 10 млн фунтів стерлінгів (~$12 млн). Однак конкретну цифру відомство не назвало.
Раніше ми писали, що опитування Bloomberg MLIV Pulse, проведене 8–12 травня за участю 637 респондентів, показало, що біткоїн у випадку дефолту США на думку інвесторів є більш цікавим інструментом збереження статків, ніж інші валюти. Але поступається за популярністю золоту та, як не дивно, казначейським облігаціям США.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливі новини. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері стежте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.