Агресія Росії – це не лише прямий напад на Україну, але й загроза основам світового миру. Нездатність Ради Безпеки ООН зупинити імперіалістичні амбіції свого постійного члена підриває її авторитет та легітимність міжнародного права
Луна знаходиться в зростаючій фазі, а значить сприяє новим починанням, дає нам додаткову енергію
“Як би я хотів” — це була та пісня, яка народилася одразу під час нашої першої зустрічі з Артемом. Це вийшло дуже легко, вже в перший день. Так би мовити, терапевтичним способом — ми одразу сублімували успіхи, бо це був якийсь такий стан, коли ця пісня стала зізнанням. Коли ти говориш людині: “Я дійсно бажаю тобі щастя будь-якою ціною, байдуже, чи буду я з тобою. Я хочу, щоб ти була щаслива. Якщо я не та людина, яка зробить тебе щасливою, то я хочу, щоб точно була людина, яка тебе зробить щасливою”.
Пропозиція законодавців щодо регулювання криптоіндустрії суперечить позиції влади
Торгівля «незабезпеченими криптоактивами» як біткоїн або Ethereum має регулюватися як сектор азартних ігор, а не як фінансова послуга. Таку думку щодо криптоіндустрії висловили у звіті Комітету скарбниці Британії.
Високий рівень волатильності цін та відсутність внутрішньої вартості означають, що цифрові активи без резервних коштів несуть «великі ризики для споживачів», зазначається у документі.
"Події 2022 року підкреслили небезпеку криптоіндустрії, велика частка якої являє собою дикий захід. Вкладаючи свої гроші у ці токени, користувачі мають знати, що можуть втратити усі свої кошти", — прокоментувала очільниця комітету Гарієт Волдвін.
Втім, заява Комітету суперечить позиції влади, яка має на меті об’єднати чинні фінансові закони з правилами, які регулюють цифрові активи. Прем’єр-міністр країни Ріші Сунак заявляв про амбіції зробити Сполучене Королівство "глобальним криптовалютним та технологічним хабом".
У квітні завершилися консультації з представниками криптоіндустрії. Свої пропозиції щодо регулювання висловила низка компаній, серед яких біткоїн-біржа Binance та емітент стейблкоїну USDC - Circle.
Як повідомлялося раніше, у Великій Британії Міністерство фінансів збирається створити окрему категорію для цифрових активів для податкової декларації. Це випливає з документів стосовно національного бюджету.
Окрема строка для криптовалют з’явиться у таблиці прибутків та збитків у 2025 році. Це означає, що жителі країни звітуватимуть про свої цифрові активи, які отримають у період з 2024 року по 2025 рік.
Наразі Мінфін Королівства зазначив мінімальну суму очікуваних надходжень до державного бюджету внаслідок оподаткування криптовалют — 10 млн фунтів стерлінгів (~$12 млн). Однак конкретну цифру відомство не назвало.
Раніше ми писали, що опитування Bloomberg MLIV Pulse, проведене 8–12 травня за участю 637 респондентів, показало, що біткоїн у випадку дефолту США на думку інвесторів є більш цікавим інструментом збереження статків, ніж інші валюти. Але поступається за популярністю золоту та, як не дивно, казначейським облігаціям США.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливі новини. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері стежте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.