Головна
Україна
Події
11:05, 31 Травня
Информатор UA

Интро

Захоплення росією Лимана підтримує її основні оперативні зусилля, які полягають в оточенні Сєверодонецька та закритті "котла" навколо українських сил у Луганській області. Про це повідомляє Інформатор із посиланням на Міноборони Великобританії. "Продовжуються сильні обстріли, йдуть вуличні бої на околицях Сєверодонецька", - йдеться у повідомленні. Підрозділи Південного угруповання військ рф, очолюють найбільш успішний напрямок за підтримки Центрального угруповання військ, що йде з півночі. Прогрес повільний, але успіхи зберігаються. При цьому Україна контролює дороги до району Сєвєродонецька. "росія досягла локальних успіхів, шляхом зосередження сил і вогню на відносно невеликій території. Але це змушує рф йти на ризик в інших місцях", - наголошується в повідомленні. Політична мета росії полягає в окупації всієї території Донецької та Луганської областей, але для цього необхідно буде досягти успіху за межами Сєвєродонецька, включаючи Краматорськ та трасу Дніпро-Донецьк. Нагадаємо, окупанти їдять собак через проблеми із забезпеченням. Крім того, рашисти готові вбивати своїх генералів, які змушують їх іти у наступ. Також Інформатор писав, що російські війська намагаються прорватися у Слов'янськ та Краматорськ. Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.

Захоплення Лимана говорить про план рф взяти в кільце ЗСУ в Луганській області — британська розвідка

Читать на русском

Зараз точаться бої на околицях Сєверодонецька

Читать на русском
Захоплення Лимана говорить про план рф взяти в кільце ЗСУ в Луганській області — британська розвідка

Зараз точаться бої на околицях Сєверодонецька

Захоплення росією Лимана підтримує її основні оперативні зусилля, які полягають в оточенні Сєверодонецька та закритті "котла" навколо українських сил у Луганській області.

Про це повідомляє Інформатор із посиланням на Міноборони Великобританії.

"Продовжуються сильні обстріли, йдуть вуличні бої на околицях Сєверодонецька", - йдеться у повідомленні.

Підрозділи Південного угруповання військ рф, очолюють найбільш успішний напрямок за підтримки Центрального угруповання військ, що йде з півночі. Прогрес повільний, але успіхи зберігаються. При цьому Україна контролює дороги до району Сєвєродонецька.

"росія досягла локальних успіхів, шляхом зосередження сил і вогню на відносно невеликій території. Але це змушує рф йти на ризик в інших місцях", - наголошується в повідомленні.

Політична мета росії полягає в окупації всієї території Донецької та Луганської областей, але для цього необхідно буде досягти успіху за межами Сєвєродонецька, включаючи Краматорськ та трасу Дніпро-Донецьк.

Нагадаємо, окупанти їдять собак через проблеми із забезпеченням. Крім того, рашисти готові вбивати своїх генералів, які змушують їх іти у наступ.

Також Інформатор писав, що російські війська намагаються прорватися у Слов'янськ та Краматорськ.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.

ФОТОРЕПОРТАЖІ

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.