"Ми використовуємо всі засоби для захисту нашої країни, тому ми не будемо вдаватися в деталі. Але ми просто даємо зрозуміти, що ми здатні та можемо відповісти"
"І поки весь світ чекає на диво від Трампа, дай Бог, ми з вами маємо не чекати, ми маємо не втрачати стійкості. Ми маємо пахати. Треба працювати кожен день, всім народом на стійкість всієї держави. Порізно виграти у цій битві просто неможливо"
Сонце увійде в активний і заповзятливий знак Стрільця: підвищиться наш ентузіазм, енергійність, бажання діяти, змінювати своє життя
Артист презентував нове музичне відео «7000 АЛЛО» у якому постав у стильних образах, зовсім незвичних для свого іміджу. Ця робота стала фундаментом для нового творчого напрямку виконавця.
Підприємства такого типу у Німеччині зводять упродовж 10 років, але для потреб України його планують завершити за кілька місяців
Найбільше німецьке оборонне підприємство Rheinmetall будує новий завод у своїй країні. На ньому вготовлятимуть боєприпаси для безперебійного постачання в Україну. Темпи будівництва рекордно швидкі - керівництво розуміє потреби фронту і не хоче зволікати.
Гендиректор концерну Армін Паппергер в інтерв'ю Bild пояснив, що зазвичай будівництво такого масштабу триває 10 років. Але цей завод збудують за кілька місяців.
"Темпи швидкі. Ми побудуємо новий завод снарядів у Німеччині в рекордні терміни, щоб створити стратегічну безпеку поставок", - наголосив керівник Rheinmetall.
Паппергер зауважив, що співпраця між політиками й збройною промисловістю стала ефективнішою. На його думку, попри проблеми, багато чого змінилося на краще у військових закупівлях.
"Лише Rheinmetall минулого року отримав замовлення або рамкові угоди від уряду на понад 10 мільярдів євро — для Бундесверу та для України. Цього року ця сума зросте щонайменше до 15 мільярдів", — сказав він.
Раніше стало відомо, що Rheinmetall планує виробити перші бронемашини в Україні у 2024 році. Зокрема, БТР Fuchs зійдуть з конвеєра упродовж шести-семи місяців, а БМП Lynx упродовж 12-13 місяців. Їх виготовлятиме спільне підприємство німецького підприємства та Укроборонпрому ТОВ «Рейнметал – Українська оборонна промисловість». Щоправда, це створює проблеми з безпекою - Москва може завдати удару. Але Паппергер від планів створення заводу в Україні не відмовляється і планує захистити його від атак за допомогою систем ППО власного виробництва.
На початку грудня 2023 року стало відомо, що Rheinmetall отримав замовлення на виробництво і постачання Україні артилерійських снарядів на суму близько 142 мільйони євро. Також Rheinmetall планує запустити виробництво БТРів в Україні наприкінці 2024 року.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.