"Ми перенесли війну на вашу територію, і ви б не впорались із цим без допомоги Північної Кореї. Ви перший правитель Росії, який змушений був звертатись по допомогу у Пхеньян. І сьогодні ви повністю залежите від Китаю – теж вперше в історії Росії."
У кліпі вперше разом із Муаядом з’являються музиканти, а особливої символіки образу артиста додає нагорода переможця шоу «Співають всі!», яку він уперше демонструє публічно саме в цій відеороботі.
Президент України провів наради щодо оборони та соціально-економічної ситуації у Харкові та області
Президент України Володимир Зеленський сьогодні, 3 жовтня, приїхав у Харківську область з робочим візитом. Він провів наради щодо оборони та соціально-економічної ситуації у регіоні. Також президент відвідав розташування окремих бригад та поспілкувався з військовими.
Про це голова держави розповів під час сьогоднішнього звернення. За його словами, він спочатку відвідав Куп’янський та Лиманський напрямки, потім місто Харків.
"Відвідав із командою розташування 103-ї окремої бригади ТрО, 68-ї окремої єгерської бригади імені Олекси Довбуша, 25-ї окремої повітрянодесантної Січеславської бригади, 15-го мобільного прикордонного загону "Сталевий кордон". Мав сьогодні можливість поспілкуватися з воїнами також з інших наших бригад", - розповідає президент.
Під час спілкування з командирами батальйонів були обговорені конкретні потреби підрозділів. Президент мав честь нагородити воїнів та медиків.
"Мав честь також нагородити воїнів, які відзначились особливо, – солдатів, сержантів, офіцерів. Різні підрозділи, різний бойовий шлях, але однаково сильні українці! Пишаюся всіма! Надзвичайно приємно було нагородити наших бойових медиків. Дякую всім за захист України, за впевненість в Україні! Дякую за ваші шеврони та коїни - буду берегти", - каже Зеленський.
Також було проведені наради з усіма, хто відповідає за оборону та соціально-економічну ситуацію в Харкові та області. Серед головних тем - захист від російських обстрілів, енергозабезпечення міст і сіл Харківщини, захист енергообʼєктів, відновлення будинків, соціальної сфери, гуманітарне розмінування.
"На нарадах були й доручення щодо підготовки до опалювального сезону, і щодо відбудови, і щодо фізичного захисту енергообʼєктів від російських ударів. Усе треба виконати, щодо деяких речей - значно прискоритися", - нагосив президент.
Зеленський відмітив міць міста, яке й досі залишається нескореним. Харків, за словами президента, завжди буде містом сили.
"Надзвичайно важливо, що Харків попри все не просто тримається, а допомагає тримати міцним увесь наш Схід. Горде й світле місто, яке завжди буде містом сили для України та для всієї Європи", - додав Зеленський.
Російські окупанти не припиняють терористичні атаки Харкова та області. Вчора, 2 жовтня, окупанти завдали щонайменше 5 ударів за межами Харкова, є влучання ракет С-300.
Нещодавно голова Головного управління розвідки Міноборони України Кирило Буданов розповів, чому окупанти провалили наступ на Харків на початку повномасштабного вторгнення. Росіян підвели дві речі: самовпевненість і корупція.
Місто, своєю чергою, не дивлячись на складні умови та війну, продовжує інвестиції в освіту. Міський голова Ігор Терехов обіцяє побудувати в Харкові повністю підземну школу. Там діти зможуть навчатися в безпечних умовах, не дивлячись на сигнали повітряної тривоги.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте у нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписати на канал у Viber можна тут.