У четвер та п'ятницю 26-27 грудня на небі сформується напружена конфігурація
«Для мене «Різдвяна» про час, якого завжди мало, який іноді хочеться зупинити, сповна насолодитися моментом щастя… Свята ж - це паузи, які дозволяють пригальмувати, озирнутися назад, побути - якщо є така можливість - з найріднішими. Для величезної кількості українців зібратися сьогодні на свята сімейним колом - справжня розкіш…», - Колос.
Олаф Шольц запевнив, що Захід не планує втручатися в політичну ситуацію всередині рф
Канцлер Німеччини Олаф Шольц наголосив, що Захід не планує змінювати політичний режим росії. Проте він вважає, що путін має протилежну думку, і побоюється спроб Заходу його змістити.
Про це повідомляє Deutsche Welle.
"Хто де сидить, ми не вирішуємо. Ми також не плануємо змінювати режим. Путіну доведеться жити з тим, що поруч із ним знаходиться Європейський Союз – як спільнота відкритих суспільств, ліберальних демократій – і певним чином сподіватися, що свобода – це не вірус" - розповів політик.
Також він додав, що намагатиметься не допустити втягування Німеччини у війну в Україні. Посадовець не хоче аби його країна була стороною конфлікту. За його думкою, відповідальність за свою диктатуру несе тільки сам путін, це - не проблема німців.
У 2021 році російський "Газпром" займав головне місце в імпорті газу до Німеччини. Часто було й так, що російська компанія постачала країні понад 60% від усього об'єму. Решта обсягів розподілялась між Норвегією та Нідерландами. Власний видобуток газу сягав 6%.
Зрештою німці вирішили припинити економічні відносини з рф. Вони відмовились від газу путінського режиму, який продавали за великою знижкою. У березні 2022 року, міністр економіки ФРН Роберт Габек проголосив, що Німеччина готова стати майже повністю незалежною від російського газу до середини 2024 року.
Проте вже з серпня країна не отримала жодного кубометра російського блакитного палива. Далі Олаф Шольц підтвердив, що його країна справді готова до повної відмови від російського газу.
Раніше Інформатор повідомляв, що у Берліні зараз розглядають можливість технічно обмежити дальність польоту ракет Taurus перед їх передачею Києву. Також Німеччина ще не визначилася остаточно з тим, чи постачати ці крилаті ракети в Україну. Проте, нерішучість своєї країни в цьому питанні він таки заперечує.
Також ми писали, що у серпні майже 64% громадян Німеччини заявили, що не хочуть бачити на чолі своєї держави уряд Олафа Шольца. За останній місяць кількість незадоволених його роботою зросла одразу на 10 %. Причиною падіння підтримки є затяжна економічна криза в Німеччині, частково спровокована російською агресією проти України.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.