Пісня заснована на реальних подіях. Черговий актуальний гумористичний шедевр Богдана Процишина, цього разу за будь-яким романом Михайла Булгакова.
Канцлер також заперечив нерішучість Німеччини щодо постачання цих ракет
У Берліні зараз розглядають можливість технічно обмежити дальність польоту ракет Taurus перед їх передачею Києву. Також Німеччина ще не визначилася остаточно з тим, чи постачати ці крилаті ракети в Україну. Проте, нерішучість своєї країни в цьому питанні він таки заперечує.
Про це заявив канцлер Німеччини Олаф Шольц, передає Tagesschau. Глава уряду також відкинув звинувачення в нерішучості в питанні постачання ракет Києву.
"Як і в минулому, ми завжди будемо дуже ретельно перевіряти кожне рішення, що працює, що має сенс, яким може бути наш внесок", — сказав Шольц у неділю.
Канцлер підтвердив повідомлення про те, що розглядається також питання про технічне обмеження дальності польоту ракет, але він не хоче, щоб його не квапили з цим питанням. Також він заявив, що більшість громадян вважають правильним, що не на кожну вимогу щодо постачання одразу дається відповідь "так".
Раніше очільник МЗС України Дмитро Кулеба закликав Німеччину та США надати далекобійні ракети Taurus та ATACMS, якнайшвидше, запевнивши, що їх використовуватимуть виключно в межах кордонів України.
Taurus — це німецько-шведська авіаційна крилата ракета класу "повітря-поверхня". Вона призначена для високоточних ударів і ураження високозахищених та заглиблених цілей. Дальність пуску цієї ракети оцінюють у 500 км; однак експортні версії володіють значно меншою відстанню польоту від 300 до 400 км, дальність яких Україна також, ймовірно, не зможе використати наповню. Раніше ми докладно аналізували тактико-технічні характеристики ракет Taurus.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.