Агресія Росії – це не лише прямий напад на Україну, але й загроза основам світового миру. Нездатність Ради Безпеки ООН зупинити імперіалістичні амбіції свого постійного члена підриває її авторитет та легітимність міжнародного права
Луна знаходиться в зростаючій фазі, а значить сприяє новим починанням, дає нам додаткову енергію
“Як би я хотів” — це була та пісня, яка народилася одразу під час нашої першої зустрічі з Артемом. Це вийшло дуже легко, вже в перший день. Так би мовити, терапевтичним способом — ми одразу сублімували успіхи, бо це був якийсь такий стан, коли ця пісня стала зізнанням. Коли ти говориш людині: “Я дійсно бажаю тобі щастя будь-якою ціною, байдуже, чи буду я з тобою. Я хочу, щоб ти була щаслива. Якщо я не та людина, яка зробить тебе щасливою, то я хочу, щоб точно була людина, яка тебе зробить щасливою”.
Поки невідомо, чи погодиться Зеленський на переговори
Захід може вдатися до дипломатичного тиску, щоб змусити українського президента Володимира Зеленського піти на переговори і завершити війну. Під час візиту до Харкова у четвер, 16 травня, президент повідомив, що українські війська прямують на північ країни для захисту цього стратегічного міста, в той час, як російські сили наближаються. Це ідеальний план для Росії, яка прагне завоювати всі регіони Донбасу.
Як пише видання Europe 1, приблизно від 35 тисяч до 50 тисяч російських військових прямують до Харкова, дуже стратегічного міста для Києва. Президент України Володимир Зеленський заявив у четвер, що численні війська ЗСУ прямують на північ для захисту Харкова та його агломерації.
Зрештою, пастка, яку розставили росіяни, схоже, спрацьовує, оскільки мета Москви полягає в тому, щоб змусити українців передислокувати війська на північ. Цей маневр може дозволити росіянам прорватися на півдні та завершити завоювання всіх регіонів Донбасу, пише французьке видання.
Водночас українська армія має складність у розгортанні 250 000 солдатів на фронтовій лінії. "У всіх бригадах бракує 40% особового складу", - підкреслює військове джерело Франції для Europe 1.
"Ми стикаємося з хвилею дезертирства серед молодих призовників", підтверджує український офіцер. "У Києві вже не йдеться про озброєння, а про проблеми зі збором", - додає французький військовий, який повернувся з фронту після місії спостереження.
Західні армії, здається, прийняли це. Україні доведеться переговорювати про завершення війни, ризикуючи найгіршим сценарієм, наприклад, тим, що росіяни розпочнуть відкриття іншого фронту.
Згідно з інформацією від Europe 1, західні канцелярії готують скоординовану дипломатичну акцію, щоб переконати Володимира Зеленського прийняти принцип переговорів. Залишається питання, чи готовий український президент обміняти "свій костюм героя війни на костюм миротворця".
Зеленський 17 травня відзвітував щодо ситуації із наступом Росії у Харківській області. Глава держави заявив, що бійцям ЗСУ вдалося стабілізувати цю ділянку фронту. Утім у найглибшій точці росіяни просунулися в Україні до десяти кілометрів.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. Підписатися на канал у Viber можна тут.