"Забіг за двох": біжіть у будь-якій точці світу, щоб підтримати поранених українських військових

Розповідаємо, як правильно долучитися до забігу, щоб допомогти ветеранам-військовослужбовцям

Забіг за двох, Нова пошта
Пробігти на підтримку українських військових можна буде вже наприкінці цього тижня

22 вересня в межах «Першого безбар’єрного марафону Нової пошти» кожен охочий зможе пробігти на підтримку поранених військових: 1 кілометр у Києві на ВДНГ або довільну дистанцію в будь-якій точці світу. Реєстрація на «Забіг за двох» уже відкрита! 

Якщо у вашій родині чи серед друзів є військовий або військова з пораненням, розкажіть їхню історію на runeveryone.nova.group, щоб учасники забігу подолали дистанцію за них.

Військові, за яких будуть бігти, отримають стартовий номер на майбутній марафон Нової пошти з відкритою датою ― на знак віри в їхнє одужання та повернення до активного життя. А від імені людей, які пробіжать дистанцію на локації марафону в Києві, військовим будуть відправлені медалі. Концепт медалі розробив український скульптор Петро Гронський. Силуети воїна та бігуна на медалі підкреслюють взаємозв’язок цивільних із військовими та вдячність захисникам і захисницям за оборону України.

«”Забіг за двох” — це можливість сказати дякую тим, завдяки кому ми можемо проводити марафони, — говорить Інна Поперешнюк, співзасновниця Нової пошти, амбасадорка New Run. — Цього року я бігтиму за нашого колегу Олександра Карасьова, який на війні отримав тяжке поранення, пройшов лікування, протезування та повернувся до роботи на терміналі в Одесі. І я впевнена, що колись він зможе пробігти марафон. Ми запрошуємо українців і друзів України в усьому світі підтримати наших військових та пробігти заради них символічну дистанцію».

«Я займався бігом 5 років: подолав декілька півмарафонів Нової пошти, пробіг ультрамарафон на 50 кілометрів, не пропускав жодного забігу в рідному Чернігові. А потім — повномасштабна війна, почалася військова служба. У жовтні 2023 року на бойовому завданні в Донецькій області біля мене влучив артилерійський снаряд. У мені був 81 осколок, — розповідає Юрій Василенко, військовослужбовець Третьої окремої штурмової бригади. — ​​Після місяців реабілітації в лежачому стані та на кріслі колісному зараз я вже пересуваюсь з однією милицею, можу їздити на велосипеді, а через пів року планую спробувати знову бігати. Думаю, що “Забіг за двох” допоможе багатьом пораненим захисникам і захисницям не опускати руки та відновлюватися. Я вірю, що й у мене це вийде».

Щоб долучитися до «Забігу за двох», необхідно:

  • зареєструватися на сайті https://runeveryone.nova.group
  • зробити реєстраційний внесок від 300 гривень (або від 100, якщо біжите дистанційно), який перекажуть реабілітаційному центру UNBROKEN («НЕЗЛАМНІ»). 
  • отримати від організаторів імʼя та історію військового або військової, заради кого подолаєте дистанцію;
  • перед забігом прикріпити собі на одяг стартовий номер і зазначити на ньому імʼя героя або героїні, за кого будете бігти;
  • 22 вересня пробігти дистанцію на локації марафону в Києві на ВДНГ або в будь-якій точці планети;
  • опублікувати фото або відео в соцмережах із хештегами #забігзадвох та #racefortwo і позначити сторінку @novaposhta_official.

Учасники, які долатимуть «Забіг за двох» на локації «Першого безбарʼєрного марафону Нової пошти», отримають стартовий номер за день до забігу на ВДНГ. Люди, які бігтимуть дистанційно, отримають електронний стартовий номер на пошту та зможуть надрукувати його самостійно. Перед забігом всі учасники отримають електронною поштою імʼя та історію військового або військової, за кого будуть бігти.

«Реабілітація або лікування після поранення може тривати місяцями, — говорить Ірина Заславець, керівниця проєкту UNBROKEN («НЕЗЛАМНІ»). — Вірити у своє відновлення та докладати зусиль для реабілітації допомагає мета. Стартовий номер на майбутній марафон стане для захисників і захисниць важливою і конкретною ціллю. А підтримка учасників “Забігу за двох” додасть сил».

«Забіг за двох» благодійний: 100% реєстраційних внесків за участь організатори перерахують реабілітаційному центру UNBROKEN («НЕЗЛАМНІ»). У центрі надають лікування, протезування, фізичну та психологічну реабілітацію, житло та реінтеграцію військовим і цивільним, дорослим і дітям.

Подробиці можна дізнатись на сайті: runeveryone.nova.group.

 
Головна Актуально Informator.ua Україна на часі Youtube