“Я готовий на все заради миру в Україні. Якщо завтра Україну приймуть до ЄС та НАТО, я більше не потрібний. Але поки цього не буде, я захищатиму свою країну”
"Це був такий час, коли всі записувалися до тероборони, і були великі черги. Я попросив зайняти мені місце в черзі, щоб я зміг записатися"
Всі ми інколи вдаємо, що все добре, хоча по факту ні. В такі моменти твоє тіло ніби онімівше від душевного болю хоче втекти кудись на вулицю, де холодно і вогко, бо тільки там твій внутрішній стан співпадає з тим що назовні. Задихаючись, ти кричиш в пустоту про те, як тобі погано.
Людина, яка зазіхає на чужу власність, буде нести кримінальну відповідальність
Посилення відповідальності за викрадення автомобілів забезпечить дієвий захист майнових прав громадян.
Про це заступник міністра МВС Антон Геращенко повідомив під час брифінгу, присвяченого роз'ясненню нового закону щодо протидії незаконному заволодінню транспортними засобами, - передає Інформатор .
Геращенко пояснив, що до прийняття закону, особа, що здійснювала викрадення автомобіля вперше, мала можливість сплатити штраф або відбутися умовним покаранням. У новій редакції закону цю норму виключили.Тепер людина, яка зазіхає на чужу власність, буде нести кримінальну відповідальність.
«Важкість злочину раніше встановлювалася з урахуванням того, чи були нанесені збитки. Але якщо автомобіль повертався власнику в тому стані, в якому його вкрали, то суд вважав, що збитків не було. Цю норму також змінили. І зараз, незалежно від того, чи була повернута машина чи ні, ми вважаємо, що жертва отримала величезну моральну травму, а значить була заподіяна шкода», - підкреслив Геращенко.
Він зазначив, що в законі змінили факт, що тільки за перше викрадення можна призначати умовний термін.
«Якщо викрав автомобіль, то суд відразу повинен призначати реальний термін. Справа в тому, що викрадачі, в більшості випадків, є професіоналами. І за повторність суди давали умовні терміни. У нас були випадки, коли представники карного розшуку заарештовували тих підозрюваних, які вже перебували під різними межами заходів після викрадень, і доводилося повторно вести їх до суду, а суди знову не давали їм реальних термінів», - пояснив Геращенко.
За його словами, закон передбачає кримінальну відповідальність за поширення та виготвлення спеціального обладнання для злому автомобілів. До 21 вересня його абсолютно безкарно можна було купувати в інтернеті за 7-10 тисяч гривень.
Начальник Департаменту карного розшуку Нацполіції Вадим Дзюбинський додав, що протягом цього року було ліквідовано дві злочинні організації та вісім злочинних груп,загальною кількістю 53 учасники, які здійснили 72 заволодіння елітними транспортними засобами.
Нагадаємо, в Україна посилила покарання за викрадення автомобілів.Зеленський підписав закон. За викрадення авта каратимуть обмеженням волі на строк від 3 до 5 років.