"Якщо буде справедлива угода, якщо президент Трамп, я в це вірю, зможе гарантувати нам цю сильну та незворотну безпеку" для України, то ми рухатимемося на дипломатичному шляху. Я розумію, що без Росії неможливо дипломатично закінчити цю війну"
Очевидно, коли Трамп поговорить з Путіним, для нього стане зрозумілим, що з РФ немає сенсу домовлятись про щось. І що треба просто трошки ще додати спроможності Україні нанести мілітарні поразки Росії
“Кришталі” - це маніфест всепоглинаючому коханню. Коханню яке зворушує повсякчас. Коханню яке в частій боротьбі зі здоровим глуздом, а також всупереч всім минулим досвідам та набутим переконанням, знищує вщент не типові та не притаманні людській натурі речі, і розпочинає формувати біле та недоторкано-чисте середовище на просторах підкореної йому душі.
За 50 років збільшилася кількість пов'язаних з погодою лих - вони завдають більше шкоди, але забирають менше життів
За останні 50 років внаслідок природних катастроф загинули понад 2 млн осіб. Більше 91% таких смертей сталися в країнах, що розвиваються.
Про це повідомляє Інформатор з посиланням на дані Всесвітньої метеорологічної організації, яка є в ООН.
«За 50-річний період кількість лих збільшилася у п'ять разів, що пов'язано зі зміною клімату, збільшенням кількості екстремальних погодних явищ і підвищенням якості звітності. Однак завдяки більш досконалим системам завчасного попередження та забезпечення готовності до стихійних лих і ліквідації їхніх наслідків кількість смертей скоротилася майже у три рази», - йдеться у повідомленні.
Лише за 50 років було зафіксовано понад 11 тисяч масштабних природних катастроф.
Так, з 1970 по 2019 рік на небезпечні метеорологічні, кліматичні та гідрологічні явища довелося 50% всіх лих, 45% всіх зареєстрованих смертей і 74% всіх зареєстрованих економічних втрат. Більше 91% цих смертей сталися в країнах, що розвиваються.
Що стосується економічних втрат, то до десятки найбільших за наслідками явищ входять шторми (521 мільярд доларів США) і паводки (115 мільярдів доларів США).
«Розмір економічних втрат зростає в міру підвищення ступеню схильності небезпечних явищ. Разом з тим за суворою статистикою ховається послання надії. Удосконалення систем завчасного попередження про багато небезпечних явищ призвело до значного зниження рівня смертності. Простіше кажучи, ми краще, ніж будь-коли раніше, вміємо рятувати життя», - заявив професор Петтері Таалас, генеральний секретар ВМО.
Нагадаємо, ООН буде боротися із забрудненням водойм і світового океану пластиком. Крім того, українці зможуть поскаржитися на забруднення навколишнього середовища через Saveecobot.
Також Інформатор писав, ураган «Іда» змінив напрямок течії річки Міссісіпі.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал,щоб не пропустити важливі новини. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері стежте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live.Підписатися на канал у Viber можна тут .