"Ми використовуємо всі засоби для захисту нашої країни, тому ми не будемо вдаватися в деталі. Але ми просто даємо зрозуміти, що ми здатні та можемо відповісти"
"І поки весь світ чекає на диво від Трампа, дай Бог, ми з вами маємо не чекати, ми маємо не втрачати стійкості. Ми маємо пахати. Треба працювати кожен день, всім народом на стійкість всієї держави. Порізно виграти у цій битві просто неможливо"
Сонце увійде в активний і заповзятливий знак Стрільця: підвищиться наш ентузіазм, енергійність, бажання діяти, змінювати своє життя
Артист презентував нове музичне відео «7000 АЛЛО» у якому постав у стильних образах, зовсім незвичних для свого іміджу. Ця робота стала фундаментом для нового творчого напрямку виконавця.
В Україні зростає кількість захворювань на ковід, грип та ГРВІ, зазначив санітарний лікар
З жовтня від коронавірусної хвороби в Україні померли 343 людини. Серед них дві дитини віком до 17 років. Водночас відомо, що близько 12 мільйонів людей на території країни не мають другої бустерної дози вакцини від COVID-19.
З початку жовтня на ковід, грип та ГРВІ перехворіли на 41% більше людей, ніж минулоріч. Перевищення епідемічного порогу зафіксували в Чернівецькій області. Про це під час брифінгу у понеділок, 8 грудня, розповів державний санітарний лікар Ігор Кузін.
"Не варто забувати, що люди з групи ризику є найбільш уразливими саме щодо летальних наслідків. З жовтня цього року в Україні зафіксовано 343 летальних випадки, серед яких - дві дитини віком до 17 років", - сказав Кузін.
За словами санітарного лікаря, причиною важкого перебігу коронавірусної хвороби може бути відсутність вакцинації чи її неповний курс. Щонайменше 12 млн людей в Україні ще не мали другої бустерної вакцинації. Вони не мають повноцінного імунітету від хороби.
Загалом з жовтня в Україні зареєстрували майже 80 тисяч випадків захворювання. У середньому протягом одного тижня госпіталізують близько чотирьох тисяч пацієнтів. З початку жовтня на на ковід, грип та ГРВІ захворювання перехворіли більш ніж 1,3 мільйона українців. На сьогодні перевищення епідеміологічного порогу зафіксували в Чернівецькій області. Рішення щодо можливих карантинних обмежень прийматиме місцева влада.
"Це може бути запровадження локального карантину або локальні протиепідеміологічні заходи, як, наприклад, продовження шкільних канікул", - додав Кузін.
На початку листопада стало відомо, що на Рівненщині лабораторно підтверджено перший в Україні випадок зараження новим субваріантом коронавірусу типу "Омікрон" під назвою "Пірола". Його було виявлено у 20-літнього чоловіка. Медики використали метод секвенування, який дає змогу генетично розшифрувати вірус.
Про те, що в Україні зростає захворюваність на Covid-19, Кузін також розповідав наприкінці листопада. Тільки за останній тиждень місяця хворих побільшало на 20%. Тоді санлікар припустив, що влада може повернути карантин через коронавірус, зокрема, у трьох областях - Тернопільській, Житомирській та Чернівецькій.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.