“Балістична ракета проти України є черговим доказом, що миру Росія точно не хоче. Путін просто щоразу плює в обличчя тим у світі, хто справді хоче відновлення миру. Його треба зупинити. Потрібно, щоб він відчував, чого коштують його хворі амбіції”
"Ми використовуємо всі засоби для захисту нашої країни, тому ми не будемо вдаватися в деталі. Але ми просто даємо зрозуміти, що ми здатні та можемо відповісти"
Світила сприятимуть успішному просуванню наших планів
Ми не завжди цінуємо тих людей, які поруч з нами, і нажаль, їх дуже легко втратити в одну лише мить. Бо жінка — це муза, вона надихає, розуміє, підтримує. Але якщо вона вже йде — то в більшості випадків назад не повертається. Ця одна помилка може розривати твоє серце багато років поспіль, а, можливо, і до кінця життя.
Діти можуть продовжити навчання у школі за місцем тимчасового проживання
Незважаючи на те, що бойові дії в окремих регіонах продовжуються, освітній процес в Україні має розпочатися хоча б у тих регіонах, де можливо, і ситуація це дозволяє. Так, з понеділка навчання розпочнеться у 14 областях країни.
Про це повідомив міністр освіти та науки Сергій Шкарлет, – передає Інформатор.
«З понеділка має розпочатися освітній процес принаймні у 14 областях. Решта областей сьогодні, за консультаціями з військово-цивільними адміністраціями, приймають рішення про подальшу дію в освітньому процесі», – розповів Шкарлет.
У частині регіонів України зберігається вкрай загрозлива ситуація. По кілька разів на день оголошують повітряну тривогу.
«У зв'язку з цим МОН рекомендує залежно від конкретної ситуації або тимчасове призупинення навчального процесу, або організацію навчального процесу за дистанційною або змішаною формою навчання за погодженням з військово-цивільними адміністраціями», – зазначив міністр.
Діти, які тимчасово переїхали до інших регіонів України за згодою батьків, можуть продовжити навчання у школі за місцем тимчасового проживання у будь-якому форматі.
Для цього МОН використовує надсучасну платформу Всеукраїнської школи онлайн, де учні 5-11 класів можуть отримати повний доступ до навчальних матеріалів.
Для вчителів у рамках цієї платформи реалізували «Кабінет вчителя», завдяки якому можна створювати віртуальні класи, створити персональну освітню траєкторію кожного учня, а для учнів – відслідковувати їх поступові навчальні досягнення та надавати зворотний зв'язок.
Також для школярів працює мобільний додаток ВШО з повним наповненням мобільних курсів та навчальних предметів.
«Хочу зазначити, що ВШО має повний доступ уже у 120 країнах світу. Тому діти, які тимчасово виїхали з України, також можуть долучитися до навчання по цій платформі», – сказав Шкарлет.
Також на час війни дуже багато приватних освітніх платформ, приватні школи надали безкоштовний доступ для маленьких громадян України, щоб допомагати дітям та сім'ям із дітьми долучитися до освітнього процесу.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте у нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.