Головна
Бізнес
Фінанси
11:21, 20 Квітня
Информатор UA

Интро

З початку повномасштабного вторгнення рф на спецрахунок Національного банку, який відкрили для збору коштів на підтримку Збройних Сил України, надійшло понад 15,2 млрд гривень. Гроші надходили як від бізнесу та громадян України, так і від міжнародної спільноти (зокрема зі США, Великої Британії, Польщі, Франції, Австралії, Канади та інших). Про це повідомляє Інформаторіз посиланням на пресслужбу НБУ. Так, майже 4,8 млрд гривень надійшло з-за кордону в іноземній валюті (долари США, євро, фунти, канадські долари, китайські женьміньбі, японські ієни, швейцарські франки, польські злоті, австралійські долари). З цих коштів Національний банк уже перерахував на потреби військових понад 15,2 млрд гривень: на потреби Національної гвардії України 950 млн гривень; на потреби Національної поліції України 1 млрд 650 млн гривень; на потреби Міністерства оборони України 11 млрд 628 млн гривень; на потреби Державної прикордонної служби 980,2 млн гривень. Таким чином, на спецрахунку залишилося близько 41 млн гривень. Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте у нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.

З початку війни на спецрахунок НБУ надійшло 15,2 млрд гривень на підтримку української армії

Читать на русском
З початку війни на спецрахунок НБУ надійшло 15,2 млрд гривень на підтримку української армії

Рахунок – мультивалютний

З початку повномасштабного вторгнення рф на спецрахунок Національного банку, який відкрили для збору коштів на підтримку Збройних Сил України, надійшло понад 15,2 млрд гривень. Гроші надходили як від бізнесу та громадян України, так і від міжнародної спільноти (зокрема зі США, Великої Британії, Польщі, Франції, Австралії, Канади та інших).

Про це повідомляє Інформатор із посиланням на пресслужбу НБУ.

Так, майже 4,8 млрд гривень надійшло з-за кордону в іноземній валюті (долари США, євро, фунти, канадські долари, китайські женьміньбі, японські ієни, швейцарські франки, польські злоті, австралійські долари).

З цих коштів Національний банк уже перерахував на потреби військових понад 15,2 млрд гривень:

  • на потреби Національної гвардії України – 950 млн гривень;
  • на потреби Національної поліції України – 1 млрд 650 млн гривень;
  • на потреби Міністерства оборони України – 11 млрд 628 млн гривень;
  • на потреби Державної прикордонної служби – 980,2 млн гривень.

 

Таким чином, на спецрахунку залишилося близько 41 млн гривень.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте у нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.

ФОТОРЕПОРТАЖІ

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.