«За моєю оцінкою, я не думаю, що ми досягнемо тут прориву, доки президент [ред. - Трамп] і президент Путін не будуть взаємодіяти безпосередньо з цього питання.»
Трек «Боляче» — про ті стосунки, які давно мали б залишитися в минулому, але вперто не йдуть із голови. Про людей, які вже ніби відпустили, але ловлять себе на думці, що досі болить. Для тих, хто сміється на зустрічах, але подумки все одно шукає її очі. Хто робить вигляд, що забув, — але пам’ятає.
За відсутність захисної маски у громадському місці загрожує штраф від 170 до 255 грн.
З початку пандемії (з березня 2020 року) поліція склала 109 130 адміністративних протоколів на порушників карантину. З них 3553 протоколи — за порушення правил самоізоляції.
Про це повідомляє Інформатор із посиланням на пресслужбу Міністерства внутрішніх справ.
"Зокрема, йдеться про більш ніж 19 тисяч протоколів щодо працівників підприємств, установ, організацій та інших осіб, 14 тисяч протоколів щодо водіїв транспортних засобів, 9 868 щодо керівників торгових закладів та закладів харчування", — йдеться в повідомленні.
Крім того, 4770 протоколів склали на керівників розважальних закладів, об'єктів господарювання або закладів харчування, які працювали після 10 години вечора.
До речі, за порушення карантину передбачено штраф. Для громадян – від 17 до 34 тисяч грн, для посадових осіб – від 34 до 170 тисяч грн.
Нагадаємо, що із серпня 2021 року прикордонники використовують програмне забезпечення SafeBorder, яке допомагає перевірити COVID-сертифікати на підробку. За цей час завдяки цій програмі виявили 350 фейкових документів.
Крім того, з початку року вже відкрили близько 900 кримінальних справ за підробку сертифікатів вакцинації та COVID-тестів. Понад 70 із них завели на медичних працівників.
Також Інформатор писав, як в Україні каратимуть за підробку COVID-документів.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливі новини. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі «Інформатор Live». Підписатися на канал у Viber можна тут.