Головна
Україна
18:07, 25 Вересня
Информатор UA

Интро

25-го вересня з українських портів вирушили ще 7 суден з агропродукцією. Їх направлять до Африки, Азії та Європи задля запобіганню продовольчій кризі. На суднах наразі знаходяться сумарно 146,2 тисячі тонн продукції.  Про вихід нових суден з портів України розповіли в міністерстві інфраструктури. Їх відправлення відбулося в портах «Одеса», «Чорноморськ» та «Південний». 7 суден направляються в різні порти Африки, Азії та Європи.  «Від причалів Одеського порту відійшли MOONLIGHT, CHIOS FREEDOM. З порту «Чорноморськ» балкери - HERMES, BLUE STAR, SUPER MARTINELLI. З порту «Південний» - ATA 2, ASPASIA LUCK», – зазначили в міністерстві інфраструктури.  Окремо зазначається, що з моменту виходу першого судна після початку повномасштабного вторгнення Україна вже експортувала 4,85 млн тонн агропродукції. Ми продовжуємо допомагати світові, не дивлячись на критичність нашого становища. Усього наші порти випустили вже 218 суден.  «Зернова ініціатива» Це угода від 22-го липня 2022-го року між Україною, Туреччиною, ООН та рф, яка представляє собою ініціативу щодо безпечного транспортування зерна та продуктів харчування з портів України. Угода стала відповіддю на складну ситуацію з продовольством у світі, спричинену російським вторгненням на нашу землю.  Найбільшим ризиком цієї угоди була росія. Мало хто сподівався, що рашисти просто так підуть на дотримання умов укладеної угоди. Найкраще позицію ворога щодо угод демонстрували постійні випадки порушення узгоджених «режимів тиші» та роботи «зелених коридорів».  Нагадаємо, що окупанти вже мають підсумки фейкових референдумів: перехоплення СБУ. Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.

З Одеси вийшло ще декілька суден з агропродукцією для Африки, Азії та Європи

Читать на русском

«Зернова ініціатива» продовжує свою роботу

Читать на русском
З Одеси вийшло ще декілька суден з агропродукцією для Африки, Азії та Європи

«Зернова ініціатива» продовжує свою роботу

25-го вересня з українських портів вирушили ще 7 суден з агропродукцією. Їх направлять до Африки, Азії та Європи задля запобіганню продовольчій кризі. На суднах наразі знаходяться сумарно 146,2 тисячі тонн продукції. 

Про вихід нових суден з портів України розповіли в міністерстві інфраструктури. Їх відправлення відбулося в портах «Одеса», «Чорноморськ» та «Південний». 7 суден направляються в різні порти Африки, Азії та Європи. 

«Від причалів Одеського порту відійшли MOONLIGHT, CHIOS FREEDOM. З порту «Чорноморськ» балкери - HERMES, BLUE STAR, SUPER MARTINELLI. З порту «Південний» - ATA 2, ASPASIA LUCK», – зазначили в міністерстві інфраструктури. 

Окремо зазначається, що з моменту виходу першого судна після початку повномасштабного вторгнення Україна вже експортувала 4,85 млн тонн агропродукції. Ми продовжуємо допомагати світові, не дивлячись на критичність нашого становища. Усього наші порти випустили вже 218 суден. 

«Зернова ініціатива»

Це угода від 22-го липня 2022-го року між Україною, Туреччиною, ООН та рф, яка представляє собою ініціативу щодо безпечного транспортування зерна та продуктів харчування з портів України. Угода стала відповіддю на складну ситуацію з продовольством у світі, спричинену російським вторгненням на нашу землю. 

Найбільшим ризиком цієї угоди була росія. Мало хто сподівався, що рашисти просто так підуть на дотримання умов укладеної угоди. Найкраще позицію ворога щодо угод демонстрували постійні випадки порушення узгоджених «режимів тиші» та роботи «зелених коридорів». 

Нагадаємо, що окупанти вже мають підсумки фейкових референдумів: перехоплення СБУ.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.

ФОТОРЕПОРТАЖІ

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.