Цього разу на екрані розгортається весілля альфонса з багатою мілфою. Головну роль несподівано виконала народна артистка України Тамара Яценко. Її поява в образі "розкішної нареченої" стала культурним шоком — акторка зламала всі очікування й додала історії театрального абсурду та чорного гумору.
Комунальні служби підготували будівлі садів і шкіл і перевірили їх на підключення тепла
Всі школи і садочки Києва відновлюють роботу в звичайному режимі з понеділка, 15 лютого. За прогнозами синоптиків, сильні снігопади в столиці припиняться.
Про це повідомляє Інформатор з посиланням на сайт КМДА і заяву в. о. першого заступника голови КМДА Валентина Мондрієвського.
"Комунальні служби підготували будівлі садів і шкіл і перевірили, в першу чергу, на підключення тепла. За прогнозами температура вдень повинна впасти місцями до мінус 15. Ми стежимо за ситуацією і в разі необхідності будемо приймати оперативні рішення, але зараз ніяких застережень немає , і абсолютно всі навчальні заклади відкриють свої двері в понеділок", - заявив Мондрієвський.
Він подякував дітям, батькам і роботодавцям за свідомість і розуміння ситуації, а також педагогам за роботу в дистанційному форматі.
У КМДА додали, що комунальні служби за вихідні налаштовані подолати наслідки опадів, тому місто повернеться до звичного ритму життя.
Нагадаємо, в Києві також 11 і 12 лютого закрили школи і садки через негоду.Таке рішення прийняла міська влада.
Раніше Інформатор повідомляв, що в МОН через негоду порекомендували дистанційне навчання для школярів .
Також повідомлялося, в Черкасах через негоду закрили школи .