Головна
Україна
11:25, 1 Грудень
Информатор UA

Интро

Перед ракетними ударами по Україні росіяни активно моніторять українські соцмережі. Це ворогу потрібно для дорозвідки своїх цілей. Про це в ефірі телемарафону повідомив речник командування Повітряних сил ЗСУ Юрій Ігнат. "Вони комплексно підходять до цієї справи, у них є серйозна армія моніторників, яка постійно вивчає передусім те, що пишуть українці у своїх соцмережах. Тому завжди інформаційна гігієна в різних її проявах повинна бути у нас, тому що дійсно ворог читає коментарі, дивиться Telegram-канали різних діячів і пересічних громадян. В цьому плані теж треба робити висновки. Також ворог має космічну розвідку, ворог проводить розвідку із застосуванням БПЛА. Ну і безумовно це агентура, яка є в Україні, їх є доволі багато", - сказав речник. З останнього масованого ракетного удару пройшло вже 8 днів, українці напружені, бо в очікуванні наступної атаки. Ігнат зазначив, що ймовірність повторних ударів є, ворог не відмовився від своїх планів, але попросив зберігати спокій. "Повітряні Сили, Збройні Сили будуть робити все для того, щоб зменшити наслідки цих обстрілів та відбивати повітряну атаку ворога. Наша авіація працює щодня... Ми повинні потерпіти в деяких моментах, труднощах. Треба всім згуртуватися і підтримувати ЗСУ. Зараз авіаційна активність ворога збільшилася в порівнянні з вихідними", - додав Ігнат. Окупанти готуються до нового масованого удару по Україні На російському аеродромі Енгельс з'явилися додаткові стратегічні літаки та ракети. Це свідчить про повернення бомбардувальників з авіаційної бази Дягилево, які перемістили туди після відповідних заходів рф з розосередження авіації. Українська розвідка контролює, скільки носіїв там перебуває, у якому вони стані і в якій готовності до виконання завдань. Ворог готується до нового обстрілу. Зокрема, здійснює дорозвідку об’єктів, по яких раніше завдавались удари, вивчає райони і цілі, по яких заплановано завдати удар, зосереджує та готує ракети до бойового застосування. Нагадаємо, окупанти публічно розстрілюють зеків, щоб мотивувати військових воювати проти України. Крім того, аналітики ISW оцінили "успіхи" росіян під Бахмутом. Також Інформатор писав, загарбники вивозять військову техніку та зменшують війська під Херсоном. Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.

Юрій Ігнат: окупанти перед ракетними ударами моніторять українські соцмережі

Читать на русском

Варто дотримуватися інформаційної гігієни

Читать на русском
Юрій Ігнат: окупанти перед ракетними ударами моніторять українські соцмережі
Українці в очікуванні наступної атаки

Варто дотримуватися інформаційної гігієни

Перед ракетними ударами по Україні росіяни активно моніторять українські соцмережі. Це ворогу потрібно для дорозвідки своїх цілей. Про це в ефірі телемарафону повідомив речник командування Повітряних сил ЗСУ Юрій Ігнат.

"Вони комплексно підходять до цієї справи, у них є серйозна армія моніторників, яка постійно вивчає передусім те, що пишуть українці у своїх соцмережах. Тому завжди інформаційна гігієна в різних її проявах повинна бути у нас, тому що дійсно ворог читає коментарі, дивиться Telegram-канали різних діячів і пересічних громадян. В цьому плані теж треба робити висновки. Також ворог має космічну розвідку, ворог проводить розвідку із застосуванням БПЛА. Ну і безумовно це агентура, яка є в Україні, їх є доволі багато", - сказав речник.

З останнього масованого ракетного удару пройшло вже 8 днів, українці напружені, бо в очікуванні наступної атаки. Ігнат зазначив, що ймовірність повторних ударів є, ворог не відмовився від своїх планів, але попросив зберігати спокій.

"Повітряні Сили, Збройні Сили будуть робити все для того, щоб зменшити наслідки цих обстрілів та відбивати повітряну атаку ворога. Наша авіація працює щодня... Ми повинні потерпіти в деяких моментах, труднощах. Треба всім згуртуватися і підтримувати ЗСУ. Зараз авіаційна активність ворога збільшилася в порівнянні з вихідними", - додав Ігнат.

Окупанти готуються до нового масованого удару по Україні

На російському аеродромі Енгельс з'явилися додаткові стратегічні літаки та ракети. Це свідчить про повернення бомбардувальників з авіаційної бази Дягилево, які перемістили туди після відповідних заходів рф з розосередження авіації. Українська розвідка контролює, скільки носіїв там перебуває, у якому вони стані і в якій готовності до виконання завдань. Ворог готується до нового обстрілу. Зокрема, здійснює дорозвідку об’єктів, по яких раніше завдавались удари, вивчає райони і цілі, по яких заплановано завдати удар, зосереджує та готує ракети до бойового застосування.

Нагадаємо, окупанти публічно розстрілюють зеків, щоб мотивувати військових воювати проти України. Крім того, аналітики ISW оцінили "успіхи" росіян під Бахмутом.

Також Інформатор писав, загарбники вивозять військову техніку та зменшують війська під Херсоном.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.

ФОТОРЕПОРТАЖІ

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.