У четвер та п'ятницю 26-27 грудня на небі сформується напружена конфігурація
"Ця пісня про кохання, складнощі в стосунках, випробування, надію на краще попри всі негаразди та про силу рухатись далі. Глибокі емоції, текст, дещо мрійливий приспів створюють відчуття віри у світле майбутнє, де щастя можливе. P.S. Не переймайтесь, пишу пісні не тільки про історії зі свого життя, а й із життя інших людей, або ж вигадую ситуації. І ця пісня саме такого сюжету".
Енергетики розповіли, як повертають світло після деокупації
Російські агресори регулярно обстрілюють цивільну інфраструктуру, а, зокрема, й енергетичні об'єкти. Українські енергетики оперативно відновлюють роботу станцій. Тепер в компанії ДТЕК розповіли, як відновляли енергопостачання в Херсоні після окупації.
Таке відео з'явилося на офіційній сторінці компанії в соціальній мережі. Тут про свою роботу розповідає Валентин Потніченко, який працює в компанії "ДТЕК. Дніпропетровські електромережі". Валентин після деокупації Херсона одним з першим поїхав туди, щоб відновлювати людям доступ до електрики.
За словами Валентина, спочатку було страшно. В Херсоні, згадує енергетик, було багато розбитої ворожої техніки, а міни просто лежали вздовж дороги. Енергетики їхали тільки після того, як сапери перевірять дорогу та розмінують об'єкти. Валентин зазначає, що вони (всі експерти) розуміли, що треба дати людям світло. Тому енергетики просто робили свою роботу.
Зараз російські окупанти досі продовжують обстрілювати України. Валентин Потніченко зазначив, що він нікуди їхати не збирається, бо тут його дім. Також чоловік додав, що він пишається бути енергетиком.
Слід додати, що в Укренерго підкреслювали, що з жовтня 2022 року російські окупанти здійснили десятки атак ракетами та дронами по енергетичних об'єктах. Відновлення все ще потребує ресурсів та часу. Тому енергетики зараз і досі закликають українців економити електроенергію. Наприклад, не користуватися потужними приладами одночасно (бойлер, пральна машину тощо).
В Україні можуть збільшити тарифи на електроенергію. Експерти припускають, що ціни можуть змінитися вже з травня. При цьому зазначається, що реальна ціна кіловата складає 7 гривень (українці платять максимум 1,68 гривні).
Раніше також міністр енергетики Герман Глущенко казав про те, що Україна відновлює експорт електроенергії. Він зазначав, що ресурсу для цього достатньо. Є сподівання, що експорт дійде до минулорічного рівня за обсягами.
Нагадаємо, експерти пояснили, чому відновлення експорту електроенергії важливо для України.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.