Ймовірність ракетного удару росії зростає - Гуменюк назвала причини

Читать на русском

На ранок суботи загальний залп "Калібрів" у Чорному морі може досягати 20

Читать на русском
Наталія Гуменюк
Гуменюк каже, що збільшилася кількість ворожих ракетоносіїв у Чорному морі

На ранок суботи загальний залп "Калібрів" у Чорному морі може досягати 20

В суботу, 1 квітня, в Україні зростає ймовірність ракетного удару. Росія знову нарощує своє корабельне угруповання в Чорному морі через покращення погоди - шторм в морі вщух. Про це в ефірі телемарафону заявила речниця ОК "Південь" Наталія Гуменюк.

"Корабельне угруповання ворога нарощується. Зокрема, збільшилася кількість ракетоносіїв. Ми фіксуємо три ракетоносії, два з яких надводні й один підводний. В такому випадку сумарний залп "Калібрів" може сягати 20. Ймовірність ракетного удару зростає. Загроза дуже висока", - каже Гуменюк.

Вона наголосила, що зараз активність ворожої авіації низька, проте ситуація може змінюватися досить швидко. За словами Гуменюк, одним з пріоритетних напрямків зміни тактики рф залишається авіація на лінії фронту - там ворог застосовує керовані авіаційні бомби.

Як часто рф буде обстрілювати Україну

В українській розвідці говорять, що росія витратила майже весь стратегічний запас своїх ракет, а накопичити нові не встигає, оскільки виробництво доволі тривале. Вона і далі тероризуватиме Україну ракетними ударами, але фізично не зможе робити це часто. За прогнозами Вадима Скібіцького, рф буде продовжувати ракетні удари. Їхня масованість залежатиме від запасів, які вони накопичують. І це не може бути частіше, ніж раз на місяць.

Нагадаємо, речник Повітряних сил Юрій Ігнат ухвалив рішення про заборону розповсюджувати інформацію щодо запуску ракет.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.