Агресія Росії – це не лише прямий напад на Україну, але й загроза основам світового миру. Нездатність Ради Безпеки ООН зупинити імперіалістичні амбіції свого постійного члена підриває її авторитет та легітимність міжнародного права
Луна знаходиться в зростаючій фазі, а значить сприяє новим починанням, дає нам додаткову енергію
“Як би я хотів” — це була та пісня, яка народилася одразу під час нашої першої зустрічі з Артемом. Це вийшло дуже легко, вже в перший день. Так би мовити, терапевтичним способом — ми одразу сублімували успіхи, бо це був якийсь такий стан, коли ця пісня стала зізнанням. Коли ти говориш людині: “Я дійсно бажаю тобі щастя будь-якою ціною, байдуже, чи буду я з тобою. Я хочу, щоб ти була щаслива. Якщо я не та людина, яка зробить тебе щасливою, то я хочу, щоб точно була людина, яка тебе зробить щасливою”.
В ЄС ухвалили важливе рішення щодо криптовалюти
Представники Європейського парламенту ухвалили регламенти щодо комплексного регулювання ринків криптоактивів (MiCA) на території Європейського союзу.
Про це повідомила Національна комісія з цінних паперів та фондового ринку. Зазначається, що ці правила будуть стосуватися емітентів незабезпечених криптоактивів, стейблкоїнів, торгових та кастодіальних платформ.
Зокрема, постачальники криптовалюти повинні будуть дотримуватися встановлених вимог. Експерти підкреслили, що правила спрямовані на захист споживачів. Крім того, від постачальників будуть вимагати white paper (план компанії щодо реалізації нових технічних задач).
Відомо, що участь у голосуванні взяли 572 депутати Європейського парламенту. 529 з них підтримали таке рішення, 29 – висловилися проти. При цьому ще 14 депутатів Європарламенту утрималися від голосування.
"З MiCA учасникам ринку більше не доведеться орієнтуватися в 27 наборах різних національних регулюючих актів, спрощуючи процес авторизації для постачальників криптовалютних послуг CASP, які працюють на єдиному ринку ЄС", — підкреслили Chainalysis.
Нові правила будуть працювати вже з середини 2024 року. Тоді фірми, які матимуть ліцензії від Національного регулюючого органу, зможуть працювати з криптовалютою (продавати та купувати) на території 27 країн Європейського Союзу.
При цьому в Європейському Союзі висловили сподівання, що такий крок стане прикладом для інших країн.
"Цей регламент дає конкурентну перевагу ЄС. Європейська індустрія криптоактивів має чітке регулювання, якого немає в таких країнах, як США", – прокоментував рішення євродепутат Стефан Бергер.
Раніше стало відомо, що біткоїн вперше за 10 місяців перевищив відмітку в 30 тисяч доларів. Експерти зазначають, що з 31 грудня 2022 року біткоїн зріс на 82% за курсом. При цьому економісти пов'язують це зростання курсу з публікацією звіту про стан справ у несільськогосподарському секторі економіки, що свідчить про стійкість економіки США.
Також повідомлялося, що українцям пояснили, які податки треба платити від операцій, які проводяться з криптовалютою. Зазначається, що з прибутку від таких операцій треба платити 19,5% податку (військовий збір та Єдиний податок на доходи фізичних осіб).
Нагадаємо, раніше повідомлялося, що майже всі власники криптовалюти намагаються ухилятися від податків.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливі новини. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері стежте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live.Підписатися на канал у Viber можна тут.