“Балістична ракета проти України є черговим доказом, що миру Росія точно не хоче. Путін просто щоразу плює в обличчя тим у світі, хто справді хоче відновлення миру. Його треба зупинити. Потрібно, щоб він відчував, чого коштують його хворі амбіції”
"Ми використовуємо всі засоби для захисту нашої країни, тому ми не будемо вдаватися в деталі. Але ми просто даємо зрозуміти, що ми здатні та можемо відповісти"
Світила сприятимуть успішному просуванню наших планів
Ми не завжди цінуємо тих людей, які поруч з нами, і нажаль, їх дуже легко втратити в одну лише мить. Бо жінка — це муза, вона надихає, розуміє, підтримує. Але якщо вона вже йде — то в більшості випадків назад не повертається. Ця одна помилка може розривати твоє серце багато років поспіль, а, можливо, і до кінця життя.
В ЄС ухвалили важливе рішення щодо криптовалюти
Представники Європейського парламенту ухвалили регламенти щодо комплексного регулювання ринків криптоактивів (MiCA) на території Європейського союзу.
Про це повідомила Національна комісія з цінних паперів та фондового ринку. Зазначається, що ці правила будуть стосуватися емітентів незабезпечених криптоактивів, стейблкоїнів, торгових та кастодіальних платформ.
Зокрема, постачальники криптовалюти повинні будуть дотримуватися встановлених вимог. Експерти підкреслили, що правила спрямовані на захист споживачів. Крім того, від постачальників будуть вимагати white paper (план компанії щодо реалізації нових технічних задач).
Відомо, що участь у голосуванні взяли 572 депутати Європейського парламенту. 529 з них підтримали таке рішення, 29 – висловилися проти. При цьому ще 14 депутатів Європарламенту утрималися від голосування.
"З MiCA учасникам ринку більше не доведеться орієнтуватися в 27 наборах різних національних регулюючих актів, спрощуючи процес авторизації для постачальників криптовалютних послуг CASP, які працюють на єдиному ринку ЄС", — підкреслили Chainalysis.
Нові правила будуть працювати вже з середини 2024 року. Тоді фірми, які матимуть ліцензії від Національного регулюючого органу, зможуть працювати з криптовалютою (продавати та купувати) на території 27 країн Європейського Союзу.
При цьому в Європейському Союзі висловили сподівання, що такий крок стане прикладом для інших країн.
"Цей регламент дає конкурентну перевагу ЄС. Європейська індустрія криптоактивів має чітке регулювання, якого немає в таких країнах, як США", – прокоментував рішення євродепутат Стефан Бергер.
Раніше стало відомо, що біткоїн вперше за 10 місяців перевищив відмітку в 30 тисяч доларів. Експерти зазначають, що з 31 грудня 2022 року біткоїн зріс на 82% за курсом. При цьому економісти пов'язують це зростання курсу з публікацією звіту про стан справ у несільськогосподарському секторі економіки, що свідчить про стійкість економіки США.
Також повідомлялося, що українцям пояснили, які податки треба платити від операцій, які проводяться з криптовалютою. Зазначається, що з прибутку від таких операцій треба платити 19,5% податку (військовий збір та Єдиний податок на доходи фізичних осіб).
Нагадаємо, раніше повідомлялося, що майже всі власники криптовалюти намагаються ухилятися від податків.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливі новини. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері стежте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live.Підписатися на канал у Viber можна тут.