Європейські ігри. День одинадцятий, підсумки: Україна поповнила медальну скарбничку трьома нагородами

У збірної України 20 золотих нагород

Збірна України
Україна на третій позиції в медальному заліку

У Польщі добігають кінця ІІІ Європейські ігри, в яких беруть участь спортсмени із 48 країн. В передостанній день змагань збірна України здобула повний комплект нагород. Боксер Олександр Хижняк виграв золоту медаль, перемігши у фіналі достроково.

Хто і які медалі виборов 1 червня

• у фіналі вагової категорії до 80 кг 27-річний боксер Олександр Хижняк технічним нокаутом у другому раунді здобув дострокову перемогу над хорватом Габріелем Веочічем;
  • у фіналі змагань з пляжного футболу жіноча збірна України зустрічалась зі збірною Іспанії. Основний та додатковий час закінчився внічию 2:2, а у серії пенальті влучнішими були іспанки (5:3);
  • у кікбоксингу Артем Мельник став бронзовим призером у розділі фул-контакт у ваговій категорії до 86 кг.

У медальному заліку збірна України йде на третьому місці. В активі української команди 20 золотих, 11 срібних та 8 бронзових нагород.

Топ-15 медального заліку

Програма стартів українських спортсменів на 2 липня

Як повідомляє прес-служба НОК України вона буде такою:

ВЕСЛУВАЛЬНИЙ СЛАЛОМ. Об 11:10 стартує півфінал у каное за участю українок Вікторії Ус та Вікторії Добротворської. Фінал о 13:10. О 16:15 розпочнеться чвертьфінал у дисципліні «каяк-крос», у якому ми побачимо Вікторію Ус. Півфінал – 16:47. Фінал – 17:05.

КІКБОКСИНГ. Фінальний бій проведе о 14:45 - Тимур Бриков (75 кг).

О 21:30 на Міському стадіоні Генрика Реймана розпочнеться Церемонія закриття ІІІ Європейських ігор-2023.

Трансляцію Ігор можна дивитися на місцевих каналах Суспільного мовлення та сайті Суспільне Спорт, а також на спецресурсі Europeangames.

Раніше Інформатор повідомляв про перемогу фехтувальниці Ольги Харлан у фіналі Європейських ігор. Золоту медаль у стрибках в висоту здобула Ярослава Магучіх.