Європейські ігри. День четвертий, підсумки: Україна виграла 2 золота, срібло та бронзу

Наші стрибуни у воду взяли вже по два золота

Європейські ігри. Ярослава Магучіх
Магучіх виграла планове золото

У Кракові тривають ІІІ Європейські ігри, в яких беруть участь спортсмени із 48 країн. Серед них представлена і Україна, для якої турнір поки що проходить дуже успішно.

Хто і які медалі виборов 25 червня

- Олексій Середа та Кирило Болюх вже вигравали золото окремо один від одного – і, напевно, просто не могли програти разом. Вони стали чемпіонами у синхроні на вишці 10 метрів;

- команда лучників у складі Анастасії Павлової та Івана Кожокаря виграла срібло, програвши лише у фіналі іспанцям;

- бронзовим призером у метанні списа став 19-річний Артур Фельфнер. Показавши найкращий результат сезону в Європі серед атлетів до 23 років (82.24 м), він поступився лише Едісу Матусевічусу з Литви (84.22) та німцю Джуліану Веберу (86.26);

- і, звісно, не обійшлося без медалі Ярослави Магучіх. Чинна чемпіонка світу та Європи виграла золото і тут, стрибнувши на 1,97 м.

Як наслідок, у медальному заліку наші залишились на третьому місці.

Більше золотих медалей вибороли лише іспанці та італійці (Фото: european-games.org)

Програма стартів українських спортсменів на 26 червня:

Як повідомляє прес-служба НОК України вона буде такою.

ФЕХТУВАННЯ. Особисті нагороди будуть розіграні у жіночій шпазі, де Україну представлятимуть Влада Харькова, Фейбі Бежура, Інна Бровко, Дар’я Варфоломеєва. Початок о 10:00. Фінальний блок – 19:00-20:20. Також визначать найсильніших у чоловічій рапірі, де виступатимуть Клод Юнес, Ростислав Герцик, Андрій Погребняк та Даниїл Гойда. Початок о 14:00. Фінальний блок – 19:40, 20:50.

СУЧАСНЕ П’ЯТИБОРСТВО. О 10:00 стартує кваліфікація у чоловіків за участі Павла Тимощенка, Юрія Ковальчука, Олександра Товкая, Максима Агарушева. О 17:30 стартує фехтувальний раунд у жінок, де виступатимуть Ірина Хохлова, Ольга Клуннікова, Валерія Пермикіна.

КУЛЬОВА СТРІЛЬБА. Буде розіграно два комплекти нагород.

• малокаліберний пістолет, 25 м: Олена Костевич, Анастасія Німець. Кваліфікація – 10:00. Фінал – 13:00.
  • малокаліберна гвинтівка (з трьох положень), 50 м: Дар’я Тихова, Наталія Кальниш. Кваліфікація о 11:45, фінал о 15:30.
СТЕНДОВА СТРІЛЬБА. Нагороди розіграють у круглому стенді змішані команди, де Україну представлятимуть Микола Мільчев та Ірина Маловічко. Кваліфікація – 11:00, фінал – 17:50.

СТРІЛЬБА З ЛУКА. Чоловіки в індивідуальних змаганнях з класичного лука проведуть зустрічі 1/32: 15:15 – Олексій Гунбін; 16:30 – Артем Овчинніков. О 17:30 стартує 1/16.

ТАЇЛАНДСЬКИЙ БОКС МУЕЙ-ТАЙ. Півфінальні бої проведуть: 16:10, Владислав Микитась (до 60 кг); 16:25 - Ігор Любченко (до 67 кг); 16:55 - Анастасія Михайленко (до 51 кг); 17:25 - Олександр Єфіменко (до 71 кг); 17:25 - Єгор Скуріхін (до 81 кг); 18:25 - Олег Приймачов (до 91 кг).

БОКС. На ринг вийдуть 14:00 – Анастасія Ковальчук (до 54 кг); 15:15 - Марія Бова (до 66 кг); 16:15 - Олександр Хижняк (до 80 кг); 19:30 - Ганна Охрей (до 60 кг); 20:45 – Дмитро Замотаєв (до 51 кг); 21:30 - Аркадій Карцан (до 92 кг).

ТХЕКВОНДО. Будуть розіграні нагороди у чотирьох вагових категоріях за участі представників України Ірини Пипоть (до 73 кг), Ренати Подолян (понад 73 кг), Владислава Бондара (до 87 кг) та Андрія Гарбара (понад 87 кг). Початок об 11.12. Фінальний блок – 20:00 – 21:36.

БАДМІНТОН. Свої перші ігри проведуть шість представників України. В одиночному розряді зіграють Данило Боснюк і Поліна Бугрова, у парнову розряді – Марія Столяренко / Єлизавета Жарка, Михайло Махновський / Гліб Бекетов. Початок змагань о 10:30.

СТРИБКИ У ВОДУ. В індивідуалі на трампліні 1 м виступатимуть Данило Коновалов та Станіслав Оліферчик. Попередні змагання – 11:00, фінал - 19:00.

БРЕЙКІНГ. Розпочнуть свої виступи троє представників України. 18:44, 19:16, 19:48 - Анна Пономаренко (Stefani); 20:00, 20:28, 21:04 - Олександр Гатин-Лозинський (Lussy Sky); 20:20, 20:52, 21:24 -  Олег Кузнєцов (Kuzya)

Трансляцію Ігор можна дивитися на місцевих каналах Суспільного мовлення та сайті Суспільне Спорт, а також на спецресурсі Europeangames.

Раніше Олексій Середа взяв золото у командних стрибках у воду, а Кирило Болюх – у змішаних парах. Раніше наші показали виняткові результати у веслуванні.